Вы представитель этого такси?
Редактировать
объявление
ВЫДЕЛИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ

Заказ онлайн

Для перевозчиков:

Как попасть в форму

Таксі Львів Браво

Средний рейтинг 7,9

Рекомендую такси

Рассказать в:

Основная Информация о такси

Телефоны:

15-50

Круглосуточно
ещё номера
Города,
в которых работаем:
Форма оплаты: Все виды обслуживания

Дополнительная информация

Сайт: taxi-bravo.com.ua/
Электронная почта: показать email
Предварительный заказ: по согласованию
Простой: 26 грн за час простоя

Драйвер, VIP авто

Если вы ищете дешевое и надежное такси - тогда "Браво" такси для вас. Экономичность, надежность, своевременность, ответственность, добросовестность - это главные критерии нашего отношения к клиентам. Для постоянных клиентов мы предоставляем дисконтную карточку на 10% скидки.

ОБСЛУЖИВАНИЕ СВАДЕБ,ВЫЕЗД ЗА ГОРОД,ПАССАЖИРСКИЕ И ГРУЗОВЫЕ ПЕРЕВОЗКИ!ВЕЖЛИВЫЕ ДИСПЕТЧЕРА,ЧЕСНЫЕ, ПРИЯТНЫЕ ВОДИТЕЛИ!!!!

Вантажний та пасажирський мікроавтобус:

Пасажирський бус - 3.50 грн/км
Вантажний бус - 5.00 грн/км
мінімальна оплата (до 2км) - 50 грн.
проїзд за містом 1км - 6.00 грн.
1год простою - 50грн.
VIP-авто:

за домовленістю з водієм
Драйвер:

подвійний тариф
Парк авто: 200

Рекомендовать это такси друзьям:

Отзывы о Таксі Львів Браво

25 октября 2017 г.

Жалоба: замовила таксі о 20:42.прийшла смс ,що таксі має прибути о 20: 51,але таксі приїхало в 21 02 і зовсім не та машина ,яка була вказана в смс , щей на польських бляхах -сума до оплати мала скласти 87 грн, але після приїзду мені водій_Хамло заявив 100 грн. не рекомендую.

 
Оценка:
2 октября 2017 г.

Жалоба: Жахливе обслуговування та сервіс! Диспетчери хамлять, вимагають називати повну адресу, куди подати машину - не просто "університет Франка", а потрібно називати вулицю і номер будинку. бо "вони не зобов'язані шукати". Крім того, зранку додзвонитися до них нереально, зате автовідповідач увесь час повторює, що вони "цінують кожного клієнта".Зранку НІКОЛИ немає вільних машин, але клієнту про це смс приходить через 10-15 хвилин після виклику. Коли запізнюєшся на поїзд чи роботу - це ДУЖЕ багато часу.

показать полностью
 
Оценка:
22 сентября 2017 г.

Жалоба: ЖАХЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДИСПЕТЧЕРІВ!!!! Хамлять,відповідають так ніби вони не на роботі, а відпочивають десь, і я їм заважаю. Замовляла таксі перший і останній раз там. Спочатку довго не піднімали(але зрозуміти можна,багато замовлень і т.п.). Коли я зробила нарешті замовлення у мене залишилось ще пару питань,я не встигла навіть нічого сказати ,мене просто вибили. Я передзвонила їм. У відповідь я слухала чарівні гудки! Мені зателефонував диспетчер,що машина підїхала. Коли я сказала ,що таксі уже не потрібно і що я їм телефонувала, мені почали хамити! ЦЕ НАЙГІРШЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТАКСІ!

показать полностью
 
Оценка:
28 января 2017 г.

Служба даного таксі просто дивує жахливістю облуговування.Уже декілька разів пробувала замовляти таксі на даній фірмі,щоразу робота диспечерів ЖАХЛИВА!!Наприклад сьогодні 28.01 викликала машину передзвонив водій сказав , що під підїздом.Я вийшла простояла 10 хв. на морозі ввечері машини не було. Поянюю: Диспечер п. Маргарита, котра в той ввечір була на зміні переплутала адреси. Коли я перетелефонувала взнати в чому справа, дана особа, зробила вигляд що нічого не знає, сказавши " Ви тут не замовляли машини". Коли я запропонувала скинути скріншот із розмовою і тривалістю, а також смс повідомлення про те, що машина із даної фірми приїхала на пункт призначення, п. Маргарита наговорила таких слів яких явно не маєме в цензурній мові. Прошу керівництво фірми переглянути роботу диспечерів із клієнтами та об'яснити їм моральни способи поведінки.Нажаль це 1 і недавніх прикрих випадків.А таких чимало було.Шановна громадо, перед вибором такст ретельно вибираєте з якою фірмою працюєте,на цій фірми вічливості, адекватності та пунктуальності нажль не дочекаєтесь!(

показать полностью
 
Оценка:
7 января 2017 г.

Жалоба: Подзвонила замовити таксі. Через 20 с гудків мене ЗБИЛИ. Подумала може буде коллбек, хах, наївна. Через 10 хв подхвонила сама, зайнято. НЕ сервіс а лайно, і до клієнтів ставлення таке ж лайняне.

 
Оценка:

Напишите отзыв про такси «Таксі Львів Браво»


 ОТПРАВИТЬ ОТЗЫВ

 

 

 

Сообщения не по теме будут удалены модератором.

Администрация сайта предупреждает, что все персональные данные, указанные в вашем комментарии, после опубликования становятся общедоступными.

Сегодня нас посетили
Яндекс.Метрика
Поделиться с друзьями

Сделано в Студии Бублиенко