Вы представитель этого такси?
Редактировать
объявление
ВЫДЕЛИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ

Заказ онлайн

Для перевозчиков:

Как попасть в форму

Трансфер Львів

Средний рейтинг 7,8

Рекомендую такси

Рассказать в:

Основная Информация о такси

Телефоны:

+38 (067) 760-15-31

ещё номера
Регионы,
в которых работаем:
Международные
Междугородние

по Украине

Города,
в которых работаем:
Форма оплаты: Оплата картой, Безналичный, Наличный, готівкова/безготівкова

Дополнительная информация

Сайт: перейти на сайт
Электронная почта: показать email
Предварительный заказ: Можливий
Аренда пассажиром: 120 грн/час; Працюєм по лічильнику з чекодруком та по домовленості

Львів, пл. Міцкевича, 8

С детским креслом, С кондиционером

В аэропорт, На вокзал, На свадьбу

Внутрішні та міжнародні перевезення, постійна наявність у водіїв Шенген візи, володіння англійською, польською, російською мовами. Обслуговування туристичних поїздок як в Україні так і за її межами.
Наявні всі дозвільні документи на надання пасажирських перевезень (Ліцензія на міжнародні та внутрішні перевезення).

Рекомендовать это такси друзьям:

Отзывы о Трансфер Львів

17 мая 2016 г.

Чудове обслуговування,хороший привітливий водій (Роман) плюс хорошо комфортне авто. Можливість оплати карткой за допомогою мобільного терміналу,додає тільки плюсів. Подорожуваав тільки містом,але якщо вирішу кудись їхати за межі міста чи країни,однозначно знаю з ким це буду робити.

 
Оценка:
1 февраля 2016 г.

Це радше схоже на ЖАБУ аніж на жалобу, бо Ви не користувались нашими послугами а висловлюєте якесь дивне невдоволення. В нашому місті є не менш як 6 000 таксистів, то чому ж Вам не спало на думку замовити 2 - 3 машини одночасно там. З відгуками про якість нашого сервісу можете ознайомитись нижче. Ви скоріше зацікавлена особа конкурент, або у Вас 18 січня 2016 року був просто поганий день. Ми це (компанія, група обєднаних водіїв) що надає трансферні послуги, і не є Інформаційно Диспетчерською Службою. Приймаємо ті замовлення, які можемо реально, вчасно, якісно виконати за що отримуємо позитивні відгуки.. На відміну від згаданого Вами Романа, який в продовж 10-ти років працює з всіма дозвільними документами, та сплачує ретельно податки - 98 % із згаданих раніше 6 000 таксистів працюють нелегально або з порушеням вимог чинного законодавства. Для власного заспокоєння почитайте будьласка відгуки про "София радио-такси Львов", "Львівське таксі", "Оптимальное такси", " Таксі Львів Браво". Є звичайно і хороші. Можу рекомендувати "Радар сервіс" 15 00 - бувші 000. На все добре! Нехай на Вашому шляху будуть лише позитивні люди.

показать полностью
 
Оценка:
18 января 2016 г.

Жалоба: Та яка ж це фiрма. Це один водiй в особi диспетчера та водiя. До чого тут фiрма. Ви замовте одночасно двi-три машини .... i що. Для чого обманювати людей та позицiонувати себе <фiрмою>, будь чесним п.Роман. називайся просто <таксистом> не вводь в оману.....

 
Оценка:
4 января 2015 г.

Thank you all for the nice comments about our service. We hope to continue to improve the quality of service for our customers. Welcome to a new year of 2015, and have pleasant and safe journey with our drivers. Regards to all. Дякуємо всім за приємні відгуки про наш сервіз. Ми сподіваємось надалі покращувати якість обслуговування наших клієнтів. Вітаємо вас з новим 2015 роком, і бажаємо приємних і безпечних подорожей з нашими водіями. Отримані замовлення від клієнтів виконуватимуться вчасно та якісно. У випадку відсутності вільних авто, радимо звертатись в інші служби (передзвонюємо через 2 -5 хвилин).

показать полностью
 
Оценка:
8 ноября 2014 г.

Roma collected us from the airport. We did not have to wait at all. We felt very comfortable with Roma and his service and used only Roma on numerous occasions on our 4 day holiday in Lviv. We think Roma's taxi,service and knowledge is 6 star and will definately be calling Roma on our next trip to Lviv.

 
Оценка:

Напишите отзыв про такси «Трансфер Львів»


 ОТПРАВИТЬ ОТЗЫВ

 

 

 

Сообщения не по теме будут удалены модератором.

Администрация сайта предупреждает, что все персональные данные, указанные в вашем комментарии, после опубликования становятся общедоступными.

Сегодня нас посетили
Яндекс.Метрика
Поделиться с друзьями

Сделано в Студии Бублиенко