• Оставьте отзыв
 • Пассажиру
  • Такси
  • Пассажирские перевозки
  • Грузовые перевозки
 • Автомобилисту
  • Эвакуаторы
  • Спецтехника
  • CTO
 • Бизнесу
Вход на сайт для компаний и рекламодателей

Все отзывы о такси Экспресс

Экспресс
Рейтинг Mobiway 2.5
Ужасно!
Жахливе таксі, шофери хами
Все отзывы о такси Экспресс
Нормально!
Жахливе таксі, їхала на червоному ланосі,машина брудна, маска водія висіла на дзеркалі ...водій спішив , швидко їхав і різко тормозив..
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: До речі, полазивши в інтернеті, побачила що їх короткий номер 643 та інші контактні номери фігурують принаймі під трьома різними назвами! "Львівське таксі і" "експрес таксі" та "Таксі Браво" - є їхня сторінка, просто введіть в пошук короткий номер і побачите цю сторінку. До речі така фірма є у Львові але вони мають зовсім інші контакти. Для чого вони це роблять можна тільки здогадуватись:). Порада, запам'ятайте цей короткий номер(643) і всі номери, що закінчуються на 15-15, і ніколи ними не користуйтеся, бо очевидно що за цією фірмою стоять аферисти, які не нестимуть відповідальності за якість і вашу безпеку, бо контактів адміністрації або будь якого зворотнього зв'язку не має. У разі чого-небудь - звернутись ні до кого. А їхній сервіс і рівень працівників описала в попередньому відгуку.
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: Я взагалі дуже рідко кудись пишу, але такий рівень " сервісу" я зустріла вперше за 10 !років активного користування послугами різних фірм таксі Львова. На вашому сайті написано: Ми піклуємося про наших клієнтів, вважаючи своїм основним завданням якісне, швидке та ввічливе обслуговування. Відмінна підготовка співробітників диспетчерської служби... Так ось , такого спілкування з клієнтом не зустрічала НІДЕ І НІКОЛИ крім вийнятків - неадекватних бабок на базарі. І то , це було не зі мною, чула зі сторони. О 22.52 , 14.10 я подзвонила на номер 0977781515. Диспетчер не представилась ні номером ні іменем. Я попросила порахувати мені вартість поїздки, щоб знати ціну, але мене навіть не дослухали з якої адреси і зразу роздратованим підвищеним тоном грубо обірвали сказавши що нічого рахувати не збираються бо багато замовлень і на це не мають часу. Це що взагалі було??! Я передзвонила ще раз, і попросила представитись, бо хочу знати, імя того, хто так дозволяє собі спілкуватись з клієнтом. Мені знову проричали щось в трубку і кинули її. У наступні рази мій номер просто не брався. Я знайшла в інтернеті другий номер 0631171515 і там теж не дуже люб'язно але вже спокійно ( цілком можу припустити, що це була та сама пані)сказали, що є сайт, і якщо я хочу там є вся інформація щодо зв'язку з керівництвом. На жаль емейл не активне, тож можу припустити що керівництво і не цікавлять відгуки. Ви знаєте, конкуренція на ринку є дуже велика, і власне кадри лице фірми і саме вони при правильному керівництві роблять фірму успішною. У вашому випадку кадри топлять вашу фірму в прямому сенсі Я точно до вас більше не задзвоню як впевнена не задзвонять і інші які зіткнуться з таким відношенням Сподіваюсь що даний відгук буде корисним керівництву, бо не завжди керівник знає що відбувається. Місце даної жінки в громадському туалеті, чи серед майстрів-алкоголиків на
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: Дивна служба таксі. Викликаю на автовокзал, погода жахлива, проблеми з доїздом по місту, тому одразу запитую, скільки часу чекати. Відповідь оператора "не знаю". Прошу зорієнтувати хоча б приблизно, оскільки поспішаю на рейсовий автобус. Відповідь оператора феєрична: "Там немає машин, я не знаю, чи там за годину буде якась машина" Запитую, чи мені пропонують годину зачекати на таксі. Відповідь ще цікавіша за попередню: "Я Вам не обіцяла ніяку машину! я не знаю, чи там буде машина!!" Серйозно? Ну Ви, мабуть, жартуєте. Надійніше їздить навіть славнозвісний львівський громадський транспорт. Не рекомендую.
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: Пользуемся в Киеве этой службой много лет я - одна из лучших. Во Львове - КОШМАР!!! Присылают партнеров на убитых ланосах и т.п. корытах. Регулярно нет машин, особенно в центре. На последок, чуть не опоздали из-за них на поезд. Заказали вечером на утро машину на жд вокзал. Переспросил, гарантируют ли машину, заверили, что на 100. Утром за полчаса перезвонили - нет машин!!!!! За 12 часов ни одной не нашли!!!!!!!
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: В п'ятницю замовляла таксі Експрес на Левандівку, щоб доїхати на автовокзал. Чекала хвилин 15, потім передзвонила диспетчер, щоб запитати, куди я їду! Зв'язок із диспетчером жахливий. Через 10 хвилин очікування після другого дзвінка, телефоную я, бо запас часу є, але невідомо, чи є машина взагалі. Відповідь "очікуйте, ми передзвонимо". Ще декілька дзвінків, після чого мені повідомляють, що машина під'їхала. Я машину в полі зору не бачу і водій не телефонує. Знову дзвоню диспетчеру. Диспетчер з'єднує із водієм, голом якого мені видався дивним. Машина стоїть не на зупинципі, куди викликали, а метрів за 200 через дорогу від неї. Сідаю в машину, кажу куди їхати (хоча, водій повинен знати це до того, як пасажир сів у машину, в іншому випадку питання що там роблять диспетчери). Три рази повторюю водієві куди їхати (стрийський автовокзал), але водій навіть не збирається рушати. Нарешті він мене знову питає: "В район Стрийської?" І тут я розумію, що водій п'яний! При цьому він вже встиг рушити з місця. Добре, що зупинився на вимогу. Нажаль, я була в стресі і не запам'ятала номерів. Машина Ауді білого кольору. Ніколи більше не викликатиму таксі Експрес і нікому не радитиму
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: Ужасне таксі. Колись завжди замовляла, і закривала очі на те, що водіїї хамлять, здачу не додають. Тепер стираю з телефону, щоб часом колись не подзвонити. Замовила таксі з вечора на 5 ранку, мала їхати в Київ з малою дитиною на важливу співбесіду, по виїзду закордон. Від цієї поїздки залежало все моє життя, і життя моєї дитини. Вони мені дзвонять перед 5 ранку і кажуть, що таксі НЕМА. На інших фірмах відповідно теж в такій годині нема машин, я думала що здурію за ті півгодини, поки приїхало з іншої фірми таксі. Це вже так ви вдруге мені зробли. Замовляла звечора таксі, щоб зранку їхати з хворою дитиною до лікаря, дитина з температурою мала сидіти в черзі 4 години, бо ваша машина (замовлена з вечора) не приїхала і ми пропустили свою чергу і сиділи в загальній
Все отзывы о такси Экспресс
Ужасно!
Жалоба: Замовили таксі за три години, бізнес клас, щоб бути впевненим що доїдем вчасно. За 20 хвилин до потрібного часу перезвонюють "Нема машин" Ще й кажуть "Маєте 20 хвилин щоб перезамовити"! Замовлення було зроблено на 3-тю годину.
Все отзывы о такси Экспресс
Плохо!
Жалоба: В эту субботу не повезло с моим обычным такси, нашел номер экспресса в телефоне, позвонил, пол минуты слушал гудки, потом все же услышал голос девушки, которая приняла мой заказ и сказала "41 грн, машина приедет, мы вам перезвоним". Хочу заметить что стоял в месте где часто паркуются бордюрщики. Через минут 5-8 подъезжает такси, шашка "экспресс", ну думаю сейчас перезвонят, точно скажут что это мое такси и сяду (город не маленький и такси пользуюсь не только я) проходит минут 8, телефон молчит, я не выдерживаю, открываю дверь и спрашиваю по заказу ли он тут стоит и на мою ли улицу, в ответ получаю, Таксист: "блин, да, а че вы там стоите?!", Я: "мы должны были телепатически узнать что вы за нами приехали?" Таксист: "а вам что никто не перезвонил?" Я: "Нет" Таксист: "и не сказали какая машина приедет?" Я: "нет" Таксист: "блин третий раз за сегодня такое..." Вообщем под звуки музыки тюремного шансона он нас довез до дома и видимо решил что сумму мне тоже не сказали и на вопрос "сколько?" без заминки сказал "55" Я заплатил 55, хотя это и на 15 грн больше чем средняя цена для этого расстояния, но больше услугами этого "такси" пользоваться не буду. И никому не посоветую.
Все отзывы о такси Экспресс
Отлично!
Так, как во Львов недавно переехала и название всех улиц не помню, для меня важно чтобы водитель хорошо знал город. Поэтому заказывая данное такси, уверенна, что точно довезут по адресу.
Все отзывы о такси Экспресс
Отлично!
Все отзывы о такси Экспресс
Ваш отзыв об этом такси
Ваше имя:
Контакты:
Когда произошел инцидент:
Отзыв:
Оценка:
Обратите внимание! Сообщения не по теме будут удалены модератором. Администрация сайта предупреждает, что все персональные данные, указанные в вашем комментарии, после опубликования становятся общедоступными.
Напишите жалобу модераторам Жалоба об отзыве # , автор
Ваше имя:
Ваш email:
Детали жалобы:
Обратите внимание! Если вы недовольны услугами определенной службой такси и хотите, чтобы это было известно всем посетителям сайта, то оставьте ваши замечания в комментариях к объявлению этой службы. У Вас могут быть претензии к определенному комментарию, выложенному на сайте «ВСЕ ТАКСИ». Возможно это недостаточная актуальность данных, неуместность объявления или любое другое негативное явление. Учтите также, что информация, оставленная на этой странице, доступна только администраторам сайта.
Экспресс