• Оставьте отзыв
 • Пассажиру
  • Такси
  • Пассажирские перевозки
  • Грузовые перевозки
 • Автомобилисту
  • Эвакуаторы
  • Спецтехника
  • CTO
 • Бизнесу
Вход на сайт для компаний и рекламодателей

Оптимальне таксі

Рейтинг Mobiway 4.9
Посадка 0 грн
Телефоны и контакты
Контакты
579
Все телефоны: +4
отмена
Оптимальне таксі

Отзывы о Оптимальне таксі

Ужасно!
Жалоба: 14.06 замовила таксі. Мав приїхати Sinij Opel Vivaro 7++ AC0887BI T в 16:57. Машини не було. Прочекала з дитиною 10 хв, набрала на службу, сказали, що авто виїхали. Ще через трохи зателефонувала ще раз, диспетчер сказала, що водій мене зараз набере. До 17.25 не було ані машини, ані дзвінка від водія. Я з малою дитиною простояла на спеці 30 хв, ми спізнилися на наше заняття, в нас прогорів урок. І в результаті я набрала ще раз, але так і добилася, де ж той водій, який вже пів години тому виїхав на моє замовлення. Що це за така служба і що це за обслуговування!!!!????
Плохо!
Жалоба: Це просто жах!!! Щойно їхала на цьому таксі сервісі,машина мала бути в 22.33,в смс була заявлена одна машина,потім прийшла смс що приїде інша машина,я 25 хв простояла з двома дітьми на холоді,диспетчер трубку з мого номера не брав!! Коли набрала з іншого номера то вибачитись шо машина не приїхала,вибачитись шо не повідомили мене,врешті знову прийшла смс з номерами машини,але приїхала інша,сервіс в диспетчерів нульовий!!!! Відношення немає ніякого.не цінять своїх клієнтів
Нормально!
Таксі бомба, дуже швидко і приємний водій
Нормально!
Не завжди є автомобілі поряд з місцем виклику а проїхати лишні 500 метрів не бажають ,просто смс-ку висилають що машина в вашому районі не знайдена , не завжди вчасно приїздять. На вокзал краще з ними не кататися є великий шанс запізнитися поки водій знайдется або адресу знайде. Оптимальна служба для повернення з гулянок коли не дуже поспішаєш. Дають10% бонуса на власний рахунок .Завжди на відміну від "козачка"чи"морячка" можливо цими бонусами розрахуватися.Але бонуси накопичені у іншому місті конкретно Львів від цієї служби в Луцьку не нараховуються хоча номер що визивали той-самий.
Ужасно!
Жалоба: Сьогодні була гроза, багато води, до зупинок добратися неможливо. Думала, що візитівка таксі "Оптимальне" допоможе. ВІдмовили! Бо багато води на дорозі. Дійшла пішки, промокла до нитки. А поряд були інваліди і люди з дітьми. Їм було ще гірше. Я взагалі полюбляю ходити пішки, а тут була така нагода скористатися вашими послугами! Візитівку викидаю! Саме для таких випадків і потрібне таксі, шановні. Бережіть клієнтів!
Ваш отзыв об этом такси
Ваше имя:
Контакты:
Когда произошел инцидент:
Отзыв:
Оценка:
Обратите внимание! Сообщения не по теме будут удалены модератором. Администрация сайта предупреждает, что все персональные данные, указанные в вашем комментарии, после опубликования становятся общедоступными.
Напишите жалобу модераторам Жалоба об отзыве # , автор
Ваше имя:
Ваш email:
Детали жалобы:
Обратите внимание! Если вы недовольны услугами определенной службой такси и хотите, чтобы это было известно всем посетителям сайта, то оставьте ваши замечания в комментариях к объявлению этой службы. У Вас могут быть претензии к определенному комментарию, выложенному на сайте «ВСЕ ТАКСИ». Возможно это недостаточная актуальность данных, неуместность объявления или любое другое негативное явление. Учтите также, что информация, оставленная на этой странице, доступна только администраторам сайта.
Дополнительная информация

Авто-няня, Англоговорящий водитель, Бонусная система, Водитель женщина, Встреча в аэропорту, Встреча на вокзале, Для курящих, Доставка товаров, Доставка топлива, Доставка цветов, Корпоративное такси, Курьерская доставка, Личный водитель, Ночное, Обслуживание мероприятий, Онлайн заказ, Такси на день, Трезвый водитель, Частные перевозки

Повод

В аэропорт, За город, На автовокзал, На вокзал, На дачу, На ЖД вокзал, На свадьбу

Опции и удобства

Круглосуточное, Перевозка документов, Перевозка животных, С детским креслом, С кондиционером, Фиксированная цена

Дополнительная информация

Додаток для замовлення таксі.
Завантажуй додаток на свій телефон, планшет. Розраховуй вартість поїздки і замовляй таксі без диспетчера - швидко і зручно!

Зручний і надійний спосіб онлайн замовлення таксі через ваш смартфон!

Ви можете швидко дізнатися вартість проїзду і тут же викликати машину. Також, Ви завжди отримуєте sms-повідомлення з інформацією про замовлення і вартістю поїздки.
Компанія "Оптимальне Таксі" працює по всій Україні. Онлайн замовлення таксі доступні в Тернополі, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Львові, Одесі та Ужгороді.
Переваги додатку від Оптимального таксі:
- Он-лайн замовлення;
- Замовлення по телефону;
- Знижкова програма;
- Історія замовлень;
- Вибрані адреси;
- Вибір адреси за місцем розташування або по карті;
- Миттєвий прорахунок вартості;
- Опціональний вибір додаткових послуг (перевезення тварини, кондиціонер).
- Тарифи в різних містах;
- Інше.

Наш адрес
Yii::$app->urlManager->createAbsoluteUrl(UrlManager::createShareKey($taxi->typeNickname, $taxi->Tid)), // 'name' => $taxi->Name // ]) ?>
Обновлено: 15.06.2018 в 20:51 Просмотров: 28709
Рекомендуем такси в Луцке