Україна

Пасажирські перевезення Одеса

Рейтинг: 8 на основі 19 оцінок

7.6 14
Міжміські
6 0
Міжміські
4 0
Міжміські
2.6 0
По місту Міжміські
V-trans
1.4 0
Міжміські

Ціни на послуги в Одесі

 • пасажирські перевезення мікроавтобусом в Одесівід 250 грн
 • пасажирські перевезення приватні в Одесівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення дітей в Одесівід 11 грн/км
 • пасажирські перевезення на море в Одесівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення в Європу в Одесівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення газеллю в Одесівід 250 грн

Питання-відповідь

Як замовити пасажирські перевезення в Одесі?

Для того, щоб викликати пасажирські перевезення в місті Одеса достатньо вибрати відповідну пропозицію з 40 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби пасажирські перевезення в місті Одесі, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна пасажирські перевезення в Одесі?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Одесі середня вартість пасажирські перевезення за 1 км дорівнює 0 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 70 гривень.

Як вибрати найкраще пасажирські перевезення в Одесі?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна пасажирські перевезення в Одесі за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення пасажирські перевезення в місті Одесі?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про перевізників

04 липня 2024 Жанна про Ukrbustour
Нормально

Добрый день,хочу поблагодарить компанию Укрбастур,за предоставленный сервис в поездке,особенно хочу сказать огромное спасибо водителям рейса Одесса Отопень от 3.07.2024 Николаю and Николаю,за юмор для настроения,за разъяснения в дороге,а также в предоставлении уместных остановок на заправках,обязательно воспользуемся услугами данного перевозчика,рекомендую

14 червня 2024 Саша про Ukrbustour
Нормально

Автобус Одесса - Бухарест не делает остановки ВРРБЩЕ НИ ОДНОЙ ! даже на границе когда собрали паспорта и вы можете выйти ! Водители не выпускают ,дорога тяжёлая,ноги отекают. Нервы...сам перевозчик надёжный и хороший ,но не понятны эти действия с остановками . Не однократно ехал. Пришлось ругаться с водителями ,в автобусе в котором небыло туалета он ехал до границы и не делал остановки !!!!! 7 часов подряд едешь и нет остановки

05 червня 2024 Олена Долгова про Ukrbustour
Відмінно!

Я їхала 9 травня з Бухаресту до Одеси. Автобус був одноповерховий. Водії дуже приємні. На зупинках самі пропонували каву і воду. Питали про настрій, комфорт самі. Дякую за таку легку дорогу., але назад вже так не пощастило. Всі люди різні, я розумію що і пасажири бувають проблемні

20 травня 2024 Елена про Ukrbustour
Нормально

Ехала из Одессы в Бухарест 17 мая. Заплатила 1800, но при посадке Коля сказал что багаж 300 грн??? при том что у меня ручная кладь. что кофе и воду будут давать. Не проблема купить, но мы ехали без остановок, когда спросили кофе- нам сказали в duty free и покупайте. Внизу садились только богема по какому принципу непонятно.

ТОП пасажирські перевезення по Одесі, по місту та міжміські

Пасажирські перевезення Одесі доступні кожному жителю України. пасажирських перевезень Одеса серед 40 варіантів компаній Далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Одеси Рекомендуємо передусім оцінювати такі параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на пасажирські перевезення Одеса становить 0 гривень.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги на пасажирські перевезення в Одесі складає 8.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Одесі. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику авто для транспортних перевезень через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнити індивідуально у оператора підтримки кожного окремого перевізника в Одесі.