Україна
Шукаєте клієнтів для свого бізнесу? Подайте безкоштовне оголошення до нас на сайт і про вас дізнаються всі!

За рахунок високої відвідуваності сайту публікація вашого ТОП-оголошення практично відразу дасть вам перших клієнтів

Реєстрація в особистому кабінеті

Останні відгуки

Зламалася машина серед дороги і скоро комендантська година мала бути Але диспетчер дуже швидко знайшов нам евакуатор і ми вчасно доїхали до місця призначення

Показати весь відгук

Хорошое таксі

Показати весь відгук
12 січня 2024Сергій про Ремонт китайских авто
Відмінно!

Відремонтували робота Чери Куку, усе добре, рекомендую!

Показати весь відгук

Залишились питання?

Напишіть нам, ми допоможемо з будь-яким питанням щодо роботи з сервісом

Таксі, евакуатори та вантажоперевезення в Україні

Таксі в Україні – один з найбільш поширених та зручних видів міського транспорту. Те, що ви бачите зараз – найповніша на сьогоднішній день база даних таксі Києва та інших міст нашої країни.Це не просто банальний перелік оголошень, що містить список таксі та телефони диспетчерів.

Mobiway Україна – універсальний ресурс , який допоможе легко отримати найповнішу інформацію про перевізників будь-якого українського міста, що особливо важливо – ця інформація достовірна, адже, вивчивши ціни таксі та пропонований перелік послуг, прочитане можна відразу порівняти з відгуками про таксі, написаними реальними клієнтами на основі їх позитивного чи негативного досвіду.

Для ще більшої інформативності ми включили в базу відомості не тільки про таксі, а й про вантажні перевезення, а також про одну з найбільш затребуваних, як серед автолюбителів, так і серед професіоналів, послуги виклику евакуатора.