Україна
Шукаєте клієнтів для свого бізнесу? Подайте безкоштовне оголошення до нас на сайт і про вас дізнаються всі!

За рахунок високої відвідуваності сайту публікація вашого ТОП-оголошення практично відразу дасть вам перших клієнтів

Реєстрація в особистому кабінеті

Останні відгуки

12 березня 2024Василь про Таксі +380675271411
Відмінно!
06 травня 2024Виктория про Ukrbustour
Відмінно!

Отлично Добрый день.хочу написать отзыв о компании Укрбустур ехала 6.05.24 г. Автобус предоставили хороший (очень внимательные водители , любят пошутить.В салоне автобуса водитель предупредил чтобы не мусорили(есть стаканчики и пакеты для мусора). Туалет есть -на протяжении всей дороги был открыт).вай фай работал , зарядку тоже можно было подключить.проблем не было . Чай , кофе, водичка, все бесплатно. Кофе очень вкусный. Я восторге от поездки. Часто путешествую на автобусе по разным странам, но так приятно как сегодня не могу вспомнить ни я ни ребенок, ни одну нашу поездку .ВН 4010 ТТ. Настоятельно рекомендую!!!!!

Показати весь відгук

Поїздка пройшла дуже добре.

Показати весь відгук

Викликаю рідко, ціна така як і у всіх, подобається спілкування, завжди лишаю решту водію!

Показати весь відгук

Залишились питання?

Напишіть нам, ми допоможемо з будь-яким питанням щодо роботи з сервісом

Таксі, евакуатори та вантажоперевезення в Україні

Таксі в Україні – один з найбільш поширених та зручних видів міського транспорту. Те, що ви бачите зараз – найповніша на сьогоднішній день база даних таксі Києва та інших міст нашої країни.Це не просто банальний перелік оголошень, що містить список таксі та телефони диспетчерів.

Mobiway Україна – універсальний ресурс , який допоможе легко отримати найповнішу інформацію про перевізників будь-якого українського міста, що особливо важливо – ця інформація достовірна, адже, вивчивши ціни таксі та пропонований перелік послуг, прочитане можна відразу порівняти з відгуками про таксі, написаними реальними клієнтами на основі їх позитивного чи негативного досвіду.

Для ще більшої інформативності ми включили в базу відомості не тільки про таксі, а й про вантажні перевезення, а також про одну з найбільш затребуваних, як серед автолюбителів, так і серед професіоналів, послуги виклику евакуатора.