Україна

Умови використання сайту

Перед використанням даного сайту та його сервісів уважно прочитайте ці Умови, що регулюють використання сайту та будь-якого його вмісту.

Терміни

У цьому документі та відносинах, що випливають або пов'язані з ним, застосовуються такі терміни та визначення:

Користувач — дієздатна фізична особа, яка прийняла ці Умови у власному інтересі або виступає від імені та в інтересах юридичної особи, яку він представляє.

Сайт — інтернет-сайти, розміщені в домені poputka.ua та його піддоменах.

Адміністрація сайту – керівництво сайту, засновники та власники сайту.

Послуги перевізника – послуги таксі, евакуатора, вантажоперевезень.

У цих Умовах можуть бути використані не тільки терміни та визначення зазначені вище. В цьому випадку тлумачення такого терміну провадиться відповідно до тексту Умови. У разі відсутності однозначного тлумачення терміну слід керуватися його тлумаченням, визначеним законодавством України, а також звичаями ділового обороту та науковою доктриною.

Загальні положення

Використання Користувачем Сайту будь-яким способом та в будь-якій формі в межах його функціональних можливостей підтверджує, що

 1. Користувач ознайомився з цими Умовами у повному обсязі до початку використання Сайту.
 2. Користувач приймає Умови в повному обсязі без будь-яких винятків, застережень, обмежень та зобов'язується Умов дотримуватися.

Якщо користувач не погоджується з цими Умовами частково або повністю, він зобов'язаний негайно припинити будь-яке використання Сайту та залишити його.

Умови набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті.

Умови можуть бути змінені адміністрацією сайту без будь-якого повідомлення.

Сайт є комунікаційною платформою для розміщення оголошень про надання послуг перевізника, відгуків про перевізників, коментарів та для отримання інформації про послуги перевізника.

Сайт служить виключно засобом зв'язку між перевізниками та їх потенційними клієнтами під час передачі онлайн-заявок на перевезення пасажирів та вантажів.

Сайт не займається питаннями цінової політики, яку проводять перевізники.

Будь-які угоди між Користувачами укладаються без участі Сайту.

Вся інформація, що міститься в поданих на Сайт оголошеннях, коментарях, відгуках є загальнодоступною.

Користувачу категорично заборонено повідомляти персональні дані (свої або іншої фізичної особи) адміністрації Сайту або будь-кому ще за допомогою Сайту.

Реєстрація користувачів на Сайті не передбачена.

Для забезпечення персоналізованого сервісу адекватного інтересам конкретного відвідувача з використанням максимального користувальницького досвіду при роботі з нашим сайтом використовуються куки та анонімні ідентифікатори користувачів. За допомогою цих даних не можна ідентифікувати особу користувача.

На Сайті не збираються та не обробляються жодні персональні дані фізичних осіб.

Головні вимоги до інформації, що розміщується на сайті.

Користувач на сайті має можливість надавати користувачам Інтернету інформацію шляхом додавання оголошень про послуги перевізника, а також коментарів та відгуків.

У контексті використання функціональних можливостей Сайту, користувач самостійно визначає ступінь доступність особистих даних для інших користувачів Інтернету.

Користувач визнає та погоджується, що у разі розміщення своїх особистих даних з використанням Сайту, особисті дані вважаються загальнодоступними.

Користувачу забороняється надавати інформацію з порушенням цих Умов або прав третіх осіб, зокрема, інформація не повинна містити:

 1. будь-які матеріали, що закликають до порушення чинного законодавства України;
 2. нецензурних та образливих виразів;
 3. інформацію, що ображає чиюсь честь, гідність або ділову репутацію;
 4. особисту чи ідентифікуючу інформацію про себе та інших осіб без явно вираженої згоди цих осіб;
 5. інформацію, що порушує особисті права або зазіхає на власність третіх осіб, комерційну таємницю або декларація про недоторканність приватного життя;
 6. інформацію, що містить наклеп або загрози будь-кому;
 7. пропаганду ненависті, насильства, дискримінації, расизму, ксенофобії, міжнаціональних конфліктів;
 8. інформацію, що сприяє шахрайству, обману або зловживанню довірою;
 9. віруси або будь-які інші технології, які можуть завдати шкоди Сайту або іншим Користувачам;
 10. інформацію про послуги, які вважаються аморальними, таких як: проституція, лихварство або інші форми, суперечать нормам моралі чи закону;
 11. інформацію, що є «спамом», «листом щастя», «схемою пірамід» або небажаною або брехливою комерційну рекламу;

Розміщення оголошень

 1. Користувач має право безкоштовно розміщувати на Сайті оголошення із зазначенням параметрів пропонованих послуг перевізника. Розміщуючи інформацію про послугу, Користувач підтверджує, що він має право надавати цю послугу. Користувач гарантує, що послуги, що їм пропонуються, відповідають нормам якості, встановленим законодавством та вільні від домагань третіх осіб.
 2. Оголошення не повинно містити персональної інформації про фізичну особу (ПІБ, адреса, особистий телефон, особисту адресу та іншу інформацію, за якою можна ідентифікувати фізичну особу). Інформація повинна бути лише службовою, яка має обмежень у поширенні.
 3. Користувач повинен надавати точну та повну інформацію про послугу перевізника. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про послуги, розміщену ним на Сайті, та у разі виявлення невірної інформації, виправити необхідну інформацію. Якщо неможливо виправити неправильну інформацію, необхідно видалити оголошення.
 4. Забороняється розміщувати оголошення, що рекламують продаж інших послуг або товарів, відмінних від послуг, що зумовлені тематикою сайту. Забороняється розміщувати ідентичні оголошення. Адміністрація Сайту залишає за собою право встановлювати правила ідентичності.
 5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст оголошень Користувачів.
 6. Оголошення проходять постмодерацію адміністрацією Сайту.
 7. Адміністрація Сайту має право вносити до тексту оголошення Користувача правки, що стосуються орфографії та пунктуації, що не впливають на загальний зміст оголошення.
 8. Адміністрація Сайту має право припинити демонстрацію оголошення, якщо Користувач зареєстрував послугу з порушенням Умов чи чинного правозастосовного законодавства, а також якщо оголошення не оновлювалося понад два роки.

Публікація відгуків та коментарів

Користувачу забороняється:

 1. розміщувати комерційні матеріали
 2. публікувати неінформативні відгуки чи коментарі
 3. публікувати відгуки про компанію, в якій користувач працює

Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити будь-який відгук чи коментар без пояснення причин.

Повідомлення від Адміністрації Сайту

 1. Користувач, який розміщує оголошення перевізника на Сайті, для отримання системної (технічної) інформації зобов'язаний надати Адміністрації Сайту справжню службову електронну адресу. Персональні електронні адреси не є прийнятними для зв'язку з Адміністрацією Сайту.
 2. Адміністрація Сайту зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем шляхом надсилання інформаційних повідомлень на службову електронну адресу, вказану при розміщенні оголошення. У разі небажання Користувача отримувати такі повідомлення, Користувач має право видалити свої оголошення з Сайту.
 3. Адміністрація Сайту зобов'язується використовувати службову електронну адресу виключно в контексті функціональних можливостей Сайту.

Права та обов'язки

 1. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів Сайту можливе лише в рамках функціоналу, пропонованого Сайтом.
 2. Якість, безпека, законність та відповідність послуги перевізника їх опису, а також можливість Користувача надати або отримати послугу перевізника знаходяться поза контролем Сайту.
 3. Адміністрація Сайту не може контролювати достовірність інформації, що розміщується користувачами на Сайті. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень, коментарів, відгуків, а також за будь-які збитки та втрати, що стали результатом використання розміщених на Сайт оголошень, коментарів, відгуків.
 4. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує, що несе виняткову відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, коментарів, відгуків, а також має всі необхідні права, ліцензії, дозволами на розміщення інформації в оголошенні на сайті.
 5. Користуючись Сайтом, Користувач підтверджує, що він усвідомлює, оцінює та приймає всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті оголошень, а також погоджується, що Сайт не несе відповідальності за дії чи бездіяльність з боку іншого Користувача.
 6. Сайт не є організатором або ініціатором будь-яких угод між Користувачами. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії.
 7. Користувач не може робити висновок, що пропозиція послуги перевізника є дійсною та легальною виходячи із факту розміщення послуги на Сайті.
 8. Всі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Сайту. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача через використання послуг Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно та без втручання з боку Сайту, а також звільняє Адміністрацію Сайту від усіх вимог, зобов'язань, компенсацій щодо відшкодування збитків та витрат.
 9. Адміністрація Сайту зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цим Умов, включаючи нормальну роботу Сайту.
 10. Адміністрація Сайту має право в будь-який момент змінити або припинити роботу Сайту з повідомленням Користувачів або без нього, не несучи при цьому відповідальності за такі зміни чи припинення.
 11. Користувач має право надсилати скарги з питань роботи Сайту за адресою taxi@poputka.ua, які будуть розглянуті протягом трьох робочих днів із моменту їх надходження.
 12. Користувач має право повідомити Сайт про факт порушення його прав іншим Користувачем, скориставшись адресою taxi@poputka.ua. У разі обґрунтованості скарг Користувача Сайт видаляє оголошення, яке порушує права Користувача.
 13. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за невиконання або утруднення у виконанні зобов'язань щодо надання доступу до Сайту через непередбачені обставини непереборної сили, наслідки яких неможливо уникнути чи подолати.

Інші умови

 1. При виникненні між Користувачем та Адміністрацією сайту (далі – Сторони) суперечок та розбіжностей Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо будь-які суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають із цих Умов, або у зв'язку з ними, у тому числі, що стосуються його виконання, порушення, припинення чи недійсності, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, то ці суперечки розглядаються відповідно до чинного законодавства у судовому порядку.
 2. Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Запитання, неврегульовані цими Умовами підлягають розгляду відповідно до чинного законодавства України.

Пасажиру