Власник не йде на контакт. Сервіс - поганий. Попросил підкачати колеса на 2.2 бар , накачали на 3.8
Жахливий сервіс! Нічого не зробили, розказували, що вони поміняли(по факту нічого), через 2 дні кардан застукав з новою силою і все те, що вони наче робили, було розбите. Приїхали з ними поговорити (коли наш майстер сказав, що там нічого не мінялось, а просто зліпили з того, що було), вони суті претензії не розуміють і не визнають. Насправді просто рублять бабло. Гроші викинуті на вітер!
Рекомендую !!!
записався на встановлення ГБО і заміну лінз за місяць дав завдаток обіцяли передзвонити поки сам не нагадався за день не згадали за мене привіз в інший день авто залиштв на 2 дні доробляли в остані години до 20 вечора Коли до нтх звернувся автоматичне світло працювало коректно коли вони запахали свої руки воно почало глючити діагностики щоб це виправити в них немає я так зрозумів стовно газу готуйтеся що ваше авто ім не підійде навіть якшо воно 2015 року з пробігом 50 тис км іноземного виробництва газ за 3 дні так і не змогли настроїти тому подумайте переше ніж до них іхати стосовно лінз а власне людина яка це встановлює єдина адекватна Зашиваються вони по рооботі через то що майстри приходять не вчасно і багато авто по гарантії і не компитетні майстри єдиний нориальний там один оптик а ставлення менеджера до вас таке що просто готуйтеся що на вас забють за то гарним поставленим голосом і тоном Як завжди ви перекладете вину на клієнта але це чесний відгук не задоволеного клiєнта а не купленого за пиво колєгі тому люди обходьте іх Після ваших рукажопів поіхав на сто рік авто діагностика тпоказала настроєно атоматично "обд" з гбо а фізично на нього сигналу не було бо воно не було підключене хлопці визначили за пів години ви 3 дні не могли то зробити і ще хотіли зі мною карту накатувати яка б просто не щитало її "обд" також на спортрейдж треба ставити емулятор так як там змішана система плюс нормально протягувати патрібки бо відгходять і свистять одим словом рукажопи Плюс прошу ваших майстрів або сидіння підчас роботи в цирату якусь завертати бо салон засрали плюс всі кришки заглушки прошу теж на місце ставити а не десь по салону валяється все
Автосервіси Львові доступні кожному жителю України. необхідно ознайомитися з доступною вибіркою СТО Львів серед 26 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожного автосервісу в Львова Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри: