Україна

Відгуки про Сіті Таксі Мукачево

Рейтинг служби 6.8
Всі: 9 Гарні: 2 Скарги: 2
Сіті Таксі Мукачево
Жахливо

Замовила таксі водій довго шукав адресу. Довелося виходити йому на зустріч. Некомпетентний диспетчер сидить, який не може вказати правильний маршрут. При розрахуванні маршруту у вас на сайті показало 3,62 км ,розрахунок вартості -100 грн., а з мене взяли 150 грн.Не рекомендую!!!

Показати весь відгук
Жахливо

Ціна просто захмарна! Не рекомендую!!!

Показати весь відгук
Нормально

Не рекомдую. Вартість захмарна. Нахабність диспетчера. Сьогодні мала необережність скористатися послугою Сіті таксі. Раджу всім, не користуватися послугою Сіті таксі..

Показати весь відгук
Нормально
Скарга

Сьогодні замовила таксі , диспечер озвучив ціну 75 гр, іхала з Верді 3 до Бічна Франка 3 , водій озвучив ціну 135 гр, я передзвонила диспечеру уточнити вартість , я проіхала 5 км, диспечер вже говорила по другому, не знаю, це ваші проблеми, старт від 95 гр посадка, на вашому сайті написані зовсім другі ціни, це що двойний тариф в 19,20? Вечора , чи двойний тариф тому що неділя? Прошу власнику або керівнику надати мені відповідь, дану фірму не рекомендую для поіздок, авто без розпознавальних знаків, я з дітьми, мені важлива моя безпека і дітей, і по фінансам один обман, людина розраховує на одну суму, в кінці двойна оплата, зворотнього заязку нема ні з ким, яку цвну озвучили таку плати.

Показати весь відгук
Нормально
Скарга

При замовленні таксі сіті в Мукачево диспетчер вказала ціну, подали машину, водій вказав іншу( її йому повідомив диспетчер), а при приїзді на місце виявилась зовсім інша ціна! Чим мені водій пояснив, що то ціна була до центра, а ви на околиці, хоча я диспетчеру повідомила звідки забрати і куди завезти!!! До речі по дорозі мені водій повідомив, що через села він не поїде, бо там погана дорога. І виявилось що я повинна платити за ту дорогу(відстань) по якій хоче їхати водій! НЕ РЕКОМЕНДУЮ СІТІ ТАКСІ В МУКАЧЕВО!

Показати весь відгук
Жахливо

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Показати весь відгук
Погано

Декілька разів користувалась послугами Сіті таксі. Враження негативні: після того, як я вказала оператору адресу свого місцезнаходження та адресу куди я маю доїхати мені ще чомусь дзвонить водій ( не одразу, а через деякий час) і питає це ж саме, а потім ще каже чекати його. Оператори не озвучують водіям адреси , з яких ті повинні забирати клієнтів????? У інших службах оператор передзвонює для того, щоб сказати :"Таксі прибуло. Виходьте". А тут я під дощем поспілкувалась з оператором, потім , через 10 хвилин передзвонив водій і ще раз спитав де я, сказав, що приїде через пару хвилин, лиш не знає де йому припаркуватися, спитав чи буду я його чекати. .. В результаті я скористалась послугами іншої служби, де водії більш кмітливі. А щодо цін- то тарифи там такі ,як і інших службах.

Показати весь відгук
Відмінно!

Быстро, качественно и по хорошей цене! Рекомендую!

Показати весь відгук
Відмінно!

Быстрое, безопасно, по очень хорошим тарифам!

Показати весь відгук
Залишити відгук

Залишились питання?

Напишіть нам, ми допоможемо з будь-яким питанням щодо роботи з сервісом