Украина

Отзывы о ЕВАКУАТОР і Евакуатор Кран-Маніпулятор Чернівці, Украіна і Європа

Рейтинг службы 8.4
ЕВАКУАТОР ЧЕРНІВЦІ МАНІПУЛЯТОР
Отлично!

Реально єдина евакуаторна компанія яка відізвалась в ночі. Маніпулятором погрузивши моє авто що було без колес передніх, доставили безпечно до потрібного СТО. Респект пацанам за професійність.

Показать весь отзыв
Отлично!

Ребята делают реально чудеса на ДТП. Достали мой микроавтобус СПРИНЕР манипулятором с 4-х метрового обрыва при этом неповредив кузов. Уважуха!!! Специалисты своего дела!

Показать весь отзыв
Отлично!

Чудові спеціалісти своєї справи тим більше коли технічна база дозволяє це зробити в будь якій ситуації. Перевозили нам автобус пасажирський фактично без передньої частини зі знесеною балкою у вазі 6 тон після ДТП. Знайшли в неті цього перевізника. Задача була складна але хлопці справились. Дякуємо

Показать весь отзыв
Отлично!

Я с Днепра. Попал транзитом в Черновцы. Ночью поломализ за городом. Нашел в нете номер. Ребята приехали оперативно и привезли на свой же сервис где утром устранили поломку. Продолжил путь. Спасибо за помощь!!!

Показать весь отзыв
Отлично!

Сім контейнерів 2.5x7 перевозив з коломийського базару. Частково були загружені. Маніпулятор просто звір у них. Хлопцыі професіонали особливо під високовольтну лінію подавали. Кран 10 тонік з цим не справився. Дякую вам молодь за справну роботу!

Показать весь отзыв
Отлично!

Вертався з Німеччини і застукав мотор в Австрії. Викликав евакуатор від цієї фірми. За 15 год я вже їхав зі своїм спрінтером довга база додому. Швидко доїхали! В Європі скрізь проблеми з перетину через COVID але ці ідуть на практиці як показало. Дякую за допомогу і сервіс!

Показать весь отзыв
Отлично!

Дякую за допомогу вашій компаніі! Чудовий сервіс і ціна дуже хороша. Буду звертатися до вас ще при потребі!

Показать весь отзыв
Отлично!

Вчора привезли мого Спрінтера з Словенії. Хлопці незважаючи на карантін ідуть по всій Європі. Працюють день і ніч. Респект. Відсипайтеся. Дякую за допомогу і швидкість!

Показать весь отзыв
Отлично!

Забирали бус м.Бордо Франція(2800км). 3 дня 5600 км, дуже швидко привезли буса і мого чоловіка з такої даличені! Хай будуть здорові ваші діти. Дякую

Показать весь отзыв
Отлично!

Швидко приіхали! Чудовий сервіс! Адекватні ціни за послуги. Працюють на репутацію цілодобово що є важливо для тих хто в дорозі. Молодці хлопці. Стараються!

Показать весь отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом