Украина

9 положительных отзывов о эвакуатор Гетьман Броди

Рейтинг службы 1.3
эвакуатор Гетьман Броди
Отлично!

Скористався евакуатором СТО Гетьман Броди враження супер , оперативно і вміло зробили кожну деталь погрузки і подорозі в шикарному евакуаторі я ще не був , так ціна була дорожче чим в Бродівських які тільки обіцяли відзвонити так не відзвонювали а ці молодці я так і зрозумів що ціна повірте має велике значення і комфорт , дякую водію Андрію!

Показать весь отзыв
Отлично!

Привіт всім хочу сказати за цей евакуатор і всю компанію не думайте що скажу погано твюільки хороші слова і почну з початку телефонував в ночі в годині 3:00 і повірте зразу відповіли розпитали і сказали що машину нададуть до півгодини , машина прибула на пять хвилин пізніше і головним здивуванням моїм було що водій дав мені каву хоч я не замовляв, погрузка вийшла бачу людина розуміє що робить -швидко, дорогою в машині тепло і чисто не накуренно , ціна як домовлялись так і оплатив хоч дорожче від інших тим що пізніше від звоню вали але вже ранком , молодці Гетьман евакуатор оперативно і професійно а ціна була 15.00за км.

Показать весь отзыв
Отлично!

Дуже дякую цій компанії що серед ночі виручили мене і доправили до Києва , авто було чисте і не прокурене , водій ввічливий і веселий був співрозмовник щасти Вам хлопці , Дякую що Ви є Гетьман є Гетьман Броди!

Показать весь отзыв
Отлично!

Неодноразово звертався в цю компанію завжди телефон незалежно від часу відповідають і надають машину і повірте дорогі в них евакуатори і чисті в салоні, щасти явам !

Показать весь отзыв
Отлично!

Купив комбайн скористався послугою , великий і потужний евакуатор водії культурні, машина була чиста, приїхали загрузили і довезли до Дніпра , дякую Вам !

Показать весь отзыв
Отлично!

Поломка буса 4,5 тони максі база в ночі подзвонив на Гетьман Броди дали на вибір евакуатор обрав і повірте приїхав серед ночі загрузили дуже швидко і доставили в Рівно на фірму , розрахунок провели по безготівці , молодці основне документи надали всі і все офіційно , рекомендую тим хто працює по беготівці супер, і окремо дякую водію Юрію завжди будьте таким ввічливим як ви є, дякую щасливої Вам дороги і щедрих клієнтів!

Показать весь отзыв
Отлично!

Дуже здивований оперативністю і культурою як оператора так і водія, підкати і теліжки були в наявності , дякую вам буду рекомендувати всі кому буде потрібна допомога!

Показать весь отзыв
Отлично!

Дякую за оперативність і компетентність в загрузці спорткара, веселі співрозмовники , буду рекомендувати своїм друзям при потребі , а Вам Гетьманські хлопці гарних заробітків і щедрих клієнтів!

Показать весь отзыв
Отлично!

Скористався послугою на самій трасі , подзвонив і евакуатор швидко прибув, не було запаски завезли на Шиномонтаж , ціни нормальні ,головне оперативність була глибока ніч !, розраховувався карткою.Рекомендую!,дякую шефу Юрію молодці!

Показать весь отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом