• Оставьте отзыв
 • Пассажиру
  • Такси
  • Пассажирские перевозки
  • Грузовые перевозки
 • Автомобилисту
  • Эвакуаторы
  • Спецтехника
  • CTO
 • Бизнесу
Вход на сайт для компаний и рекламодателей

Все отзывы о такси Львівське таксі

Львівське таксі
Рейтинг Mobiway 2.3
Ужасно!
Жалоба: Просто кон***ая баба оператор
Все отзывы о такси Львівське таксі
Нормально!
Жалоба: Я взагалі дуже рідко кудись пишу, але такий рівень " сервісу" я зустріла вперше за 10 !років активного користування послугами різних фірм таксі Львова. На вашому сайті написано: Ми піклуємося про наших клієнтів, вважаючи своїм основним завданням якісне, швидке та ввічливе обслуговування. Відмінна підготовка співробітників диспетчерської служби... Так ось , такого спілкування з клієнтом не зустрічала НІДЕ І НІКОЛИ крім вийнятків - неадекватних бабок на базарі. І то , це було не зі мною, чула зі сторони. О 22.52 , 14.10 я подзвонила на номер 0977781515. Диспетчер не представилась ні номером ні іменем. Я попросила порахувати мені вартість поїздки, щоб знати ціну, але мене навіть не дослухали з якої адреси і зразу роздратованим підвищеним тоном грубо обірвали сказавши що нічого рахувати не збираються бо багато замовлень і на це не мають часу. Це що взагалі було??! Я передзвонила ще раз, і попросила представитись, бо хочу знати, імя того, хто так дозволяє собі спілкуватись з клієнтом. Мені знову проричали щось в трубку і кинули її. У наступні рази мій номер просто не брався. Я знайшла в інтернеті другий номер 0631171515 і там теж не дуже люб'язно але вже спокійно ( цілком можу припустити, що це була та сама пані)сказали, що є сайт, і якщо я хочу там є вся інформація щодо зв'язку з керівництвом. На жаль емейл не активне, тож можу припустити що керівництво і не цікавлять відгуки. Ви знаєте, конкуренція на ринку є дуже велика, і власне кадри лице фірми і саме вони при правильному керівництві роблять фірму успішною. У вашому випадку кадри топлять вашу фірму в прямому сенсі Я точно до вас більше не задзвоню як впевнена не задзвонять і інші які зіткнуться з таким відношенням Сподіваюсь що даний відгук буде корисним керівництву, бо не завжди керівник знає що відбувається. Місце даної жінки в громадському туалеті, чи серед майстрів-алкоголиків на яких кричати треба.
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Жалоба: Львівське таксі -Отвратительнейший сервис, хамовитый персонал. Недалекий таксист на убитом ланосе (ВС8435АЕ) синий (380666087375) сначала отказался везти меня с ребенком на переднем сидении (хотя доступно объяснила, что тошнит сзади), видите ли по ПДД нельзя, через 2 МИНУТЫ РАЗВЕРНУЛСЯ НА ДВОЙНОЙ СПЛОШНОЙ. Это при интенсивном движении с ребенком в салоне. Едет как хочет, ничего не объясняет. Заказывала такси к последнему подъезду, приехал к первому чтоб не разворачиваться, стоял ждал, пока я с ребенком на руках до него дойду. Оператор неправильно указала адрес места назначения, потом вообще не нашла мой заказ в базе. Бардак полнейший! Шарашка, а не служба такси!
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Жалоба: Жахливий сервіс. Замовив таксі он-лайн на певний час. Замовлення прийняли.Не було кол беку. за деякий час пердзвонив сам і знервована , хамовита "пані" заявила " шо машини нема" але ти в "общем" вангуй а вдруг зявиться
Все отзывы о такси Львівське таксі
Нормально!
Жалоба: замовляла таксі за 1 ціною .а привезли. за іншою...у водія не було" здачі" ...
Все отзывы о такси Львівське таксі
Нормально!
Жалоба: Замовив таксі попередньо ще з вечора, щоб приїхали на 5.30 під будинок. У 5.20-дзвінок оператора,що таксі небуде, як залетіти на вокзал??? не фірма а купа г-мна.Страшна безвідповідальщина.
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Жалоба: Шановні власники Львівського таксі, якщо вам важливо підтримувати хорошу репутацію і стабільний бізнес, то женіть свою хамовиту операторшу геть. 9 червня я подзвонила в 22:00 щоб дізнатися ціну проїзду з вул. Січових Стрільців до Пасік Зубрицьких з зупинкою на Симоненка, що було оцінено в 140 гривень. Якщо їхати напряму з центру, то зазвичай це дешевше, тому я передзвонила о 22:02 ще раз, щоб дізнатися ціну без зупинки на Симоненка. У відповідь отримала грубу лайку, щоб не дзвонила поки не вирішу замовляти, і оператор просто кинула трубку. Я зразу ж передзвонила знов, але оператор вже навіть не підняла трубки. Якщо в вас є якась статистика , то ви побачите що я із чоловіком за останній місяць користувалися послугами вашого таксі як мінімум двічі в день, а то і частіше. Дякуючи цьому оператору, телефон Львівського таксі удалено як з мого телефону, моїх рідних , можливо і друзів. Я надіюся , що ви приймете якісь міри щоб виправити ситуацію і привести свій сервіс до нормальних стандартів, а не таких живучих совдепівських. Наталiя.
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Хами як оператори так і водії воділа здер на 20 грн більше та ще приїхала ЧОРТОПХАЙКА!!!
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Жахливий сервіс як зі сторони операторів, так і самих водіїв! Оператор називає одну суму - таксист бере іншу ( ще й відкрито хамить). Перший і останній раз користувалась їхніми послугами.
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Це таксі дурить людей, сьогодні замість 36 заплатив 62 грн, диспетчери скаргу ігнорять, кажуть ваші проблеми, що не дзвонили і не взнавали чому така сума... Причому таксист сам передзвоньвав диспетчеру і я чув сумму... НЕ РАДЖУ НІ В ЯКОМУ РАЗІ, ШАХРАЇ!!!
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ужасно!
Поверил рекламе, и заказал такси на вокзал за 4 часа до выезда. Сказали, что надо перезвонить за час, чтобы напомнитьи узнать, будет ли машина!!!? Назад решил проверить данное такси еще раз. За час до прибытия во Львов, позвонил и заказал машину с вокзала. Сказали позвонить. Позвонил за полчаса. Ищут машину. Уже во Львове позвонил еще раз, узнал, что машины не будет, так как водитель взявший заказ отказался!! от него!!!. как говорится комментарии излишни. Никому не советую данную службу.
Все отзывы о такси Львівське таксі
Ваш отзыв об этом такси
Ваше имя:
Контакты:
Когда произошел инцидент:
Отзыв:
Оценка:
Обратите внимание! Сообщения не по теме будут удалены модератором. Администрация сайта предупреждает, что все персональные данные, указанные в вашем комментарии, после опубликования становятся общедоступными.
Напишите жалобу модераторам Жалоба об отзыве # , автор
Ваше имя:
Ваш email:
Детали жалобы:
Обратите внимание! Если вы недовольны услугами определенной службой такси и хотите, чтобы это было известно всем посетителям сайта, то оставьте ваши замечания в комментариях к объявлению этой службы. У Вас могут быть претензии к определенному комментарию, выложенному на сайте «ВСЕ ТАКСИ». Возможно это недостаточная актуальность данных, неуместность объявления или любое другое негативное явление. Учтите также, что информация, оставленная на этой странице, доступна только администраторам сайта.
Львівське таксі