Украина

Отзывы о Інформаційна Диспетчерська Служба Таксі Тернопіль 549

Рейтинг службы 6.2
Все: 72 Хорошие: 11 Жалобы: 47
Таксі Тернопіль 549
Нормально
Жалоба

Останнім часом, при виклиці таксі оператор говорить про якийсь додатковий тариф + 10 або +15, аргументуючи це тим, що на моєму районі немає вільних машин. А таксі стоїть біля мого сусіднього будинку. Я підходжу до водія , запитую чи вільний , він каже так. Дуже розчарована, хоча до цього часу постій но користувалася цим таксі...

Показать весь отзыв
Нормально

549 мене пересслідує кожного дня провокує я напишу заяву щоб вас закрило

Показать весь отзыв
Отлично!

Найкраще таксі

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Неїздять на замовлення але коли кажеш +100грн і воно худоба летить за 2хвколи до мене якраз 2-3хвце трішки піпец і база яка неможе ніц зробити то на червоне його світло поставити на тиждень і в ніч де тариф більший його більше невикликати

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Найгірше таксі міста Тернопіль приїхав накурений щей побили із своїми дружками таксістами його позивний 344

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Маю велику скаргу на оператора. Спершу не привіталася, і на це можна було б не звертати уваги, але коли я називала кінцевий пункт призначення і звідки чекаю, ця дівчина мало того, що почала майже кричати у слухавку, так ще й довелося вислуховувати її скарги. Хіба це професійно? В кінцевому рахунку вона щось лепнула і кинула слухавку. Якби не автонабір я б і не знала чи приїде таксі. Мені дуже шкода, що не можна поставити відгук їй особисто. Будь ласка проведіть прослуховування своїх операторів, оскільки це дуже не професійно і псує репутацію компанії.

Показать весь отзыв
Нормально

Диспетчерам потрібно 2-3 рази чітко, дуже голосно повідомляти адресу, потім потрібно перепитати ..щоб вона проговорила цю адресу.. Це порада. Інакше,машина приїде куди завгодно , тільки не за вашим викликом. Диспетчери-трошки дикуваті жіночки, без навиків спілкування с клієнтами..

Показать весь отзыв
Ужасно

Хами водії, байдужі оператори. Служба клієнтська виставлять дурнем і вирішення питання не буде. Не раджу!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Водій таксі Ford Fusion 2014 ВО0442СХ повіз за невірною адресою, яку невідомо де почув. Потім вимагав в два рази більше грошей. Коли подзвонили в службу скарг, сказали що ми самі сказали цю адресу. В них є запис)) , хоча це не правда. Ми її вперше чуеємо. Піся того водій грубо поводив себе та запропонував добре вчити українську мову. Сервіс такий, що більше не будемо звертатися((((( відношення як до другого сорту людей !!!!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Дуже хамовито вела себе оператор служби .Я розумію , кінець робочого дня , але коментар Зараз буде дуже смішно, коли вам не знайдуть машину. , через сміх на фоні , як на мене , це - не професійно.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

9 років користуюся даною базою, попередні рази подібні ситуації вирішували на місці. Даний водій відмовисся. Поїздка була в суботу 7.05.22. від 14 школи до Подолян (водій чомусь вирішив екскурсію зробити, повіз через Канаду) біля 11 школи було вказано водієві, що його лічильник працює швидше, ніж зазвичай лічильники в таксі. На що не отримала адекватної відповіді. По приїзді запитала у водія чи буде достатньо 70грн, так, як сума максимальна, з якою їхала саме така. На що водій відповів відмовою та вказав телефонувати диспетчеру. Диспетчер вказала, що це машина "преміум"класу та в денний час ціна за кілометр становить чи то 12.5 чи то 13.5. і вказала, що ми прохали 6км. Але і тут не сходиться. Навіть по подвійному тарифу... 13.5*6=87.75. на що відповідь диспетчера була, що зімною зв'яжеться адміністратор та поверне кошти, якщо "щось буде не так". Вказала що повну суму я у розмірі 105грн залишила. Сьогодні вівторок. Дзвінка не було. Встановлюйте будь ласка ВИКЛЮЧНО легалізовані програми на планшети водіїв!

Показать весь отзыв
Отлично!

Є постійним клієнтом 549! Водії ввічливі та завжди швидко приїздять на замовлення. Диспетчера теж привітні, але зараз замовляю з мобільного додатку 549.ua! Повертають по 5 грн за кожне онлайн замовлення! Відповідно кожна моя 8 поїздка - безкоштовна!

Показать весь отзыв
Отлично!

Читаю відгуки, я постійний клієнт 549, але як на мене, водій їздить щоб гроші заробити а не нахамити пасажирам. Якщо пасажир сам починає конфлікт, то найлегше залишити скаргу.

Показать весь отзыв
Отлично!

Водій повернув телефон який в мене випадково випав з кинені при поїздці. Я не помітила. Дякую! Тут працюють професіонали! Ніколи не було ніяких конфліктів.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ужас...в мене слів немає. Закривайте ту шарашкіну кантору. Неадекватні водії. Водій машини ВО9172СВ 09 листопада приблизно у 13:30 на кольці біля маяка порушивши правила дорожнього руху ледь не врізався мені в машину зі сторони де сиділа дитина. Я затормозила Щоб уникнути зіткненнята дитина сильно вдарилася головою. Ви не люди!!!!! Ви уроди. Подзвонила на диспетчерську службу,мені мали перетелефонувати,але ніхто даже не думав це робити. Позор.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Водій таксі не має ні встиду, ні совісті. Добре , що не довелось двигун ще йому ремонтувати. Користування таксі, яке розсипається на ходу, звинувачення в цьому пасажирів, вичитування - лише зіпсований настрій! Немає бажання більше користуватись послугами цього таксі.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Вкрай негативний! Мінімальна оплата 35 грн., так мені сказала диспетчер. Шофер взяв в мене 45 . Коли я запитала, чи змінився у них тариф він відповів, що це давно такий тариф. Я Я знову передзвонила до диспетчера, мені КРИКОМ відповіли, що мені надали послугу машиною вищого класу. Про що зі мною попередньо не погодили, мені три хвилини їхати, суперської машини мені не треба було. Диспетчер викрикувала, що у неї тисячі клієнтів в день і вона не зобов'язана про такі речі повідомляти клієнтів. Питання не в 10 гривнях , а в хамському відношенні до клієнта . Надіюсь, що диспетчерська служба зверне увагу , та можливо і пан Барилко В.Б. час від часу переглядає скарги , для того щоб покращити якість послуг своєї компанії.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Замовила таксі на автовокзал з Баму їхати зазвичай до 10 хв. А тут цілих 30 хв. Обїхав всі масиви незважаючи що пробок зранку не було. Не сподобалось. Більше не скористаюсь цим сервісом

Показать весь отзыв
Нормально

Таксіст позивний-401невічливий викрикує бидлота

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Водій не ввічливий!!! Не акуратно їздить ,грає ігри в телефоні під час їзди, не обслуговує так як би мав обслуговувати клієнта! Підносить голос на клієнта коли клієнт зробив зауваження . Я клієнт і хочу їхати безпечно,комфорті і з ввічливим водієм.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Водій погано їздить дьоргає машиною в основному все добре

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Таксісти ожиріли одна бидлота на власних машинах .

Показать весь отзыв
Нормально

Власник хоть і ховається про те, треба врахувати що на рецепції працює хамло. А власник морозиться. За мої гроші терпіти хамство, в роді де таксіст, це черезчур. Не рекомендую. В Тернополі краще визвати інше таксі. Вас краще обслужать і не будуть хамити оператори...

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

НЕ РЕКОМЕНДУЮ, нажаль водій обманув та обрахував мене на 400грн, не замовляйте там таксі, це найгірша служба таксі Тернополя, а особливо водій з позивним 633. Навіть після скарги в адміністрацію, відповіли, що це мої проблеми, о це я розумію вирішили, професіоналізм на вищому рівні.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Жахливо працює база. Вже 4 дня поспіль щоразу вранці немає машини. Чи водії всі сплять? Раніше користувалась тільки 549-думаю що на цьому і завершу.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ужасно работает такси

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Сьогодні викликала сказали нема машини, так вже не в перше, коли на той час за 1 хвилину від мене стоїть машина просто без замовлення, я хотіла запитати диспетчера чи це нормально, у відповідь нахамили, краще користуватися іншими фірмами таксі

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Викликала машину я пів 4 год. Машина приїхала взяла інших клієнтів, водій не поцікавився хто викликав, коли я подзвонила до диспечеру вона взяла і вибила. Як так можна, працюють ненормальні і невідповідальні люди. Водії хамло і машинах воняє

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Я завжди була задоволена Таксі 549. Ну після сьогоднішнього дня дуже розчарувалася. Таксист який мав приїхати не приїхав, так як він не туди поїхав. Щоб відмазатися, він сказав що я йому нахамила. Я просто голосно говорила. Це він мені почав хамити "шановна... " А оператор, мене зробила дурну, що я не казала якою дорогою їхати. Зробила висновок, що все проти клієнта. Хоча ще порадувало, що наступний таксист був професійний. Приїхав зразу і без проблем. Тому порада беріть на роботу не всіх підряд, а професіоналів.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Понабирають по оголошенню всяких....диспетчерів які не в міють спілкуватись з клієнтами.....

Показать весь отзыв
Ужасно

Заказав таксі 549 сказали що таксі буде за 1хвилину Volkswagen чорний 788 я вийшов за 3 хвилини його не було бо він забрав інших пасажирів не поінтересувавшись ім'я замовника.База хоть дала іншу машину но навіть не вибачилась а даже вибила коли я поставив притензію що немає таксі яке я заказував.Я не думав що за 200+замовлень вони віднесуться так по хамськи.Щиро від душі побажання як що вони не цінять клієнтів і не вміють працювати то не хай сидять дома.Це останнє таксі яке я буду замовляти собі і друзям.

Показать весь отзыв
Отлично!

Позивний 572 приємний і вічливий водій. Водії таксі всі повинні бути такими.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Водій хамло, не по лічильнику виставив оплату. Сервіс ужасний......

Показать весь отзыв
Плохо
Жалоба

Водієві потрібно навчитися тактовності та культури!Поводив себе як хам! Говорив претензійним тоном, не орієнтувався у місцевості і зробив мене винною у цьому.Зважаючи на те, що я постійний клієнт - жах.Номер шашки -979, машина - Опель Астра, бузкового кольору.

Показать весь отзыв
Хорошо

Замовила таксі 549,приїхав ґарний хлопець 54номер ,сподобався їхали до вул білогірська 18в заїхали скоро хлопець привітний....раджу

Показать весь отзыв
Отлично!

Щойно їхала таксистом 54дуже сподобався хлопчик.....

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

549 Я просто вшоці шофер 878 ужасний водій машина грязна в салоні грязно в машині смердить сигаретами їздить швитко по місту я прошу звільніть того водія бо зним страшно їздити ше не дай бог збє людей

Показать весь отзыв
Ужасно

Таксіст з дружби на бам всю дорогу віз 40 км в час при чому що це була ніч і машин майже не будо!

Показать весь отзыв
Отлично!

Таксі 549 РАЙ для пасажирів поїздки в більшості випадків на авто преміум класу по копійчаному тарифу з центру на дружбу 33 грн в любу точку за 90 грн обїдеш весь Тернопіль і пів години тебе ще почекають під магазином . А що до хамів якщо людина Хамло!!! то найде собі подібних і тут причина в самій людині!!!

Показать весь отзыв
Отлично!

Найкращий водій ,позивний 886.Просто рай ,їздити з такими водіями

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Я не знаю гіршого сервісу ніж 549 тут працюють не кваліфіковані люди,люди які дуже погано їздять і володіють машиною,сьогодні я побачила на свої очі дещо страшне, в місті Тернопіль,на вулиці Галицька 38 б, автомийка Мустанг,ваш водій ПЕРЕЇХАВ СОБАКУ,я не розумію відколи сліпим людям можна їздити за рульом????!!!Ви розумієте що це стаття,за жорстоке поводження з тваринами,на ваш сервіс і вашого водія дуже багато людей напишуть заяву!!!!Тому я ВИМАГАЮ,прийняти міри,оплатити лікування собачки!!! Звільнити водія і почати наймати нормальних водіїв, Не будь кого приймати а нормальних водіїв,спокійних,і які дивляться за дорогоюю!!!!! Інакше буде написана заява в поліцію!!

Показать весь отзыв
Нормально

Тернополяни люблять щоб іх дурили або мають дурні гроші їхати з баму до 6 магазину за 150 гр то треба визивати 549 аж підстрибуючи від радості що їх зараз на дурять

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Не бачив ще і не знаю гіршого сервісу як 549. - Не квалілфіковані працівники на "базі"! - Допомоги клієнту взагалі ніякої! - ввічливого ставлення ніякого! - шофери хами і аферисти! - забув включити лічильник - придумує суму на ходу! Брєд, а не сервіс, брєд, а не таксі!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Таксіст хамло. Тернополяни не їдьте на 549 там таксісти хамло матюкаються, хамлять. Тратять ваш час і ваші гроші

Показать весь отзыв
Ужасно

Таксісти не вміють їздити тягнуть час накручують собі гроші нікому не раджу це таксі. Таксісти неадиквати закривають в машині. Позивний 344 відмовляйтесь зразу

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Сірий Кіа, позивний 625, повне хамло, не дотримується правил дорожнього руху, хамить, матюкається, розмовляє по телефону, звільнити таких хамів.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

1 годину викликаю таксі на Лукяновича. Таке враження що три машини на Тернопіль .

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Я найсаме більше любила ваше такі в Тернополі але що трапилось зімною сьогодні,причому це не перший раз.Близкько 01:30,3серпня 2020року біля вул.Чубинського 2,стояла ваша машина і щоби не визивати мій хлопець спитався чи він вільний нащо він відповів,що так,але коли йому сказали куда везти це було від Чубинського 2 до Довженка 11 Він відповів що не буде вести бо йому багато обїжджати...Що це за таке відношення?То що вибирають куда вони хочуть везти,а куда нє?Я чекаю відповіді..Це ужас

Показать весь отзыв
Плохо
Жалоба

Доброго дня. Чесно кажучи , я сьогодні розчарувалась в працівниках ваших, диспечер не вміє спілкуватися з людьми , підіймає голос, хамить . Наскільки любила ваше таксі, так тепер і близько не буду користуватись, з таким відношенням до людей ви скоро втратите клієнтів .

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Чекав таксі 20 хвилин, подзвонив в службу сказали таксі біля вас очікуйте одну хвилину, пройшло ще 10, загалом 30 хв(мала бути за 6), весь промок і захворів, хто буде облачувати ліки канєшно ж я, таксіст не передзвонив, навіщо брати замовлення і не знати де знаходиться людина!!!! Ужасно

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Диспечер, незнає вулиць, ще й нахамила Завжди користувався вашим сервісом- тепер не буду!!! Диспечер останнє хамло !!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Такого відношення до кліентів я ще не бачив. Я інвалід 2 групи їхав авто і біля залізничного вокзалу закінчилось пальне. Зателефонував,замовив послугу доставки сказали щоб чекав на авто прочекав на -4 понад годину і ніхто не приїхав. Почав виясняти мене попросту почали вибивати,а коли зазвонив з іншого номеру то мені повідомили що замовлення знято... а оскільки лише 7 оператопів то вони не годні за всим встежити...дякую Вам таксі 549 за ваше відношення до людей

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Аналізуючи представлені на порталі служби 549 скарги та відповіді на них адміністрації, вчергове переконуєшся, що жити за подвійними стандартами в Україні модно не тільки можновладцям. Посилаючись на ЗАКОН, варто самим його дотримуватись!!!!! Скажіть, дорогі друзі, чи вправі особа (фізична або юридична) звинувачувати будь-кого в порушенні законодавства, якщо сама систематично й грубо його порушує, навіть норми визначені у викладеному на своїй офіційній сторінці договорі-оферті? Виходить, що вимагати від інших виконання законодавства або певних правил правомірно, а самим виконувати ці норми не обов'язково? Гадаю, що згодом суспільство дасть оцінку таким фактам. А я особисто бажаю службі 549 успіхів та більш дбайливого ставлення до тих за рахунок кого ви існуєте!

Показать весь отзыв
Нормально

Сірий Renault П.744 22.06.2019 викликаю таксі, через 5 хв водій телефонує, я говорю через 2 хв буду. Він дочекавшись як я з дитиною з чемоданом підійшла до машини- принципово демонстративно рушає. Залишив і мене і дитину під зливою!!!! Це тепер в ваших водіів таке відношення до постійних клієнтів???

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Навчіть ваших таксистів правил дорожнього руху!!! І вихованості більше додайте! Бо таке хамло не може працювати з людьми. Машина ВО6412ВМ

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Навчіть ваших диспетчерів культурно розмовляти з людьми. Замовляла таксі до зупинки, не знала точну назву, на що диспетчерка замість того ,щоб спокійно запитати (я б все пояснила),почала нервуватися і говорити,як бидло!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Приїхало таксі 549 позивний 228, не завелось з таким таксі можна ще в аварію потрапити і нашкодити своєму здоровю!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Самий убогий транспорт, водій не по лічильнику виставив плату, керівництво не реагує на скарги

Показать весь отзыв
Ужасно

Заказав таксі не прийшло повідомленя і не подзвонили вирішив заказати другу таксі прийшо повідомленя і подзвони виходжу сідаю в таксі підходе таксіст другої машини кажуть шо заказли ще одне мав дати мінімалку йому і поїхав на тому якому прийшло повідомленя і дзівон прийшов (позивний таксі 529) мій номер 0987471776

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Водій шахрай. Тільки сьогодні перевірила решту, яку він дав мені з 50 грн. Мала заплатити 17 грн, а у результаті водій дав мені решту 17 грн з 50грн. Раніше довіряла таксистам вашої служби і завжди отримувала свою решту, а тепер не виходитиму з авто поки не перевірю решту. Тепер ставлю під сумнів те чи буду надалі користуватися послугами вашого таксі і обов'язково розкажу про цю ситуацію своїм друзям і знайомим.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Хамське ставлення оператора.так щей кричать на людей

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Хамство жахливе. В жодному таксі такого немає.

Показать весь отзыв
Отлично!

Вашим сервісом залишилася приємно задоволена. Оперативна відповідь диспетчера, приїзд таксі та привітний водій. Дякую

Показать весь отзыв
Ужасно

всегда вызываю такси 549 служба такси. 23.06.2018 время 15.02 вызвали-ждем.... подъехал автомобиль и стал не пешеходном переходе-создал пробку,все возмущаются! идет дождь! простояли 7 мин. .Затем подьехав к ж\д,куда мы и заказывали авто,выяснилось,что наша машина №38 серый деу.Когд сели в салон,водитель общался по телефон...обратив на себя внимания и попросив открыть багажник для сумки-нам показали средний палец и начали общаться на Ты!!! при этом хамить еще.....мы сняли видео! позвонили оператору и вызвали др. машину-так вышли из положения. Надеюсь,то такие люди,как этот водитель-не будут работать в службе такси и не будут позорить компанию!

Показать весь отзыв
Нормально

сьогодні 07,05,18, близько години визивала тахі 549, це втрачений настрій на цідий день, запізнення на роботу,,,невже пр,злуки 39/99 такий недоступний

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Сьогодні повертаючись з роботи, і ввиду відсутності маршруток вирішив замовити таксі. Не досить того що оператор хамив, так ще й не завершивши розмову просто кинув слухавку.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Вчора 21.09.2017 о 18 год. від магазину "Молоко" до вул. Березова їхала таксі з позивним 909. Мінімальний проїзд. Однак, таксист не віддав 5 грн. здачі, мотивуючи тим, що у нього не має дрібних грошей (такі випадки не вперше). Відмова у поверненні коштів була у грубій формі. Окрім того, під час поїздки таксист розмовляв весь час по телефону і тепер я знаю, що за добу необхідно шефу віддати 450 грн., його колега таксист не може відідати ці гроші, оскільки не заробляв а катав по нічному місту і т.д. Така поведінка водія є неетичною і не припустимою.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Викликати таксі просто неможливо, дзвонила три рази, машини немає, обслуговування на низькому рівні ,дівчата не дочувають номерів квартир а я за це плачу більший тариф по їхній ж вині і це повторялось декілька раз.

Показать весь отзыв
Отлично!

Сьогодні викликали 620 машину. Дуже приємний водій . Цікавиться яким маршрутом ми хотіли б їхати , може прикрити вікно щоб не дуло? Більше б таких водіїв на наших таксі. ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО ВОДІЮ.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Скільки потрібно мати коштів на рахунку щоб викликати ваше таксі? Раніше без коштів можна було визвати а тепер що змінилось? Або взагалі каже що ваш номер не зареєстрований в мережі

Показать весь отзыв
Нормально

16.11.2016 викликала зранку таксі, (розумію, що погодні умови мало кому приносели радість, оскільки, випало багато снігу і дороги в аврійному стані) і декілька разів телефонувала і просила поставити мене на очікування,у відповідь клалась слухавка.У наступний дозвон у відповідь почула, що мовляв я стільки разів телефоную,мені "машинку" не пришлють! Це по Тернопільськи!!! Одним словом - БИДЛОТА!!! 549 тернопільська диспечер

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

водій-злодій Сьогодні, 31.08 15, близько 3-4 пообіді поруч магазину Адідас я з величезною валізою з аеропорту сіла в машину після важкої 42-годдиної дороги. Я живу в Європі і з гривень у мене було ТІЛЬКИ СТО позичених гривень якраз для оплати таксі в рідному колись місті. Я з неуважності, яку зараз проклинаю, дала шоферу 50євро (іншими купюрами грошей в дорогу я не беру ніколи!!!). Цей необтесаний шофер, ставлячи вже валізу в багажник зі словами"йоб твою мать, чого вона така важка" та супроводжуючи всю поїздку низькими жартами та словечками, віддвав мені здачу 28гривень... на базі дівчата його знайшли та запевняють, що їхні водії вміють відрізняти євро від гривень. Шановні працівники, моє побажання: нечесний злодію-шофере, нехай тобі це підлість вернеться в стократ а вашій конторі сором за таких неморальних та гидких водіїв. Соромно за наших голодних людей. Я б залишила йому величезну нагороду, але людяність від, очевидно, давно пропив... Лілія Лаер.

Показать весь отзыв
Оставить отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом

Пропонуємо перейти на Українську версію сайту Mobiway. Дуже ймовірно, вам її буде приємніше читати.
Остаться на ру-версии
Перейти на Українську