Украина

Отзывы о Шалена черепаха

Рейтинг службы 7.3
Все: 74 Хорошие: 3 Жалобы: 55
Шалена черепаха
Ужасно
Жалоба

Замовляли через Busfor квитки, нас направили до даного перевізника. На ранок за годину відписала що не встигаємо на даний рейс(навіть не запропонували на іншу годину), оформили повернення коштів, на що отримали відмову, не повернули взагалі нічого!! Не можу рекомендувати даного перевізника

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

При замовленні місця я відразу попередила, що розраховуватимуся через термінал. Диспетчер захотів, щоб я перекидала на картку. Я відмовилася. Знехотя пішов за терміналом. Потім, коли я попросила квиток (який я теж заздалегідь замовляла), мені чомусь почали читати лекцію, що розрахунок через термінал і квиток - не одне і те ж. До чого це? А далі мені і водій, і диспетчер почали хамити, мол, я сама не знаю, чого хочу. Це що за ставлення???

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ужасная поездка. На улице парит, в бусике жара невыносимая, кондиционер не работает. Дышать нечем. Все вокруг ужасно грязное. Последний раз еду этим перевозчиком. Сплошное издевательство над людьми.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Їхало дві шмари матюкалися,водій не зробив зауваження,погрожував.

Показать весь отзыв
Нормально

Диспетчер в Києві повів себе по хамські по відношенню до нас.До речі ми їхали двох він просто відмовив нам а поїздці.Ось як такі люди прославляють вашого перевізника а ми до речі були вашими пасажирами до сьогоднішнього дня.Ганьба

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Пропали речі

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Кондиціонер не працює, водій не вміє розмовляти з людьми

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Авто брудне, смердюче. Кондиціонерине працює, натомість працює пічка , бо інакше гріється двигун. До Рівного ледве доїхали, авто несправне! Немає ЖОДНОГО реміня безпеки!! Апогеєм стало те, що водій на ходу лускав зернята))

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Таким перевозчикам нужно вообще запретить работать!!! Ездила в командировку. Утром опоздала на встречу - ехали более пяти часов, теряли сумки пассажиров)), ну ладно, с кем не бывает. Это цветочки по сравнению с обратной дорогой!!! Водитель останавливался везде, где можно было хоть 20 грн лишних подработать. Но вот высадить меня раньше конечной остановки ( попросила остановить мне возле заправки в районе Шулявки, меня там ждала машина) - наотрез отказался, хотя до этого всех уже высадил, кто где просил. При этом хамил, демонстративно выехал в третью полосу и набрал скорость, а я осталась на тот момент в маршрутке одна, и 12 часов ночи! В результате я испугалась, попробовала кричать, на что это, не могу его назвать ни мужчиной, ни человеком, остановился посреди дороги и просто выбросил меня из маршрутки!!! Посреди ночи!!! Фамилия - Шалений. И кстати очень характерно, что музыка у него всю дорогу играла русская блатная или тяжелый рок, что тоже слушать в течении пяти часов ещё то удовольствие! Судя по количеству негативных отзывов хозяина этой "компании" не особо волнует мнение пассажиров. Так что делайте выводы, лучше там не будет!!!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Выпускать зимой в рейс маршрутку в которой в салоне замёрзшие окна и сквозняк,ехать 4 часа в жутком холоде,за что 300 грн ?

Показать весь отзыв
Ужасно

Вартість квитків знову зросла, до Києва було 250 а це вже 300, коли ви вже наїстеся??? Потрібно переходити на повністю електронні квитки щоб було чітко видно ваші прибутки а не тягнете в свої кишені з пересічних громадян.

Показать весь отзыв
Нормально

Сьогодні сталась неприємна ситуація. Водій відмовився взяти пасажира на зазделегідь заброньоване місце від Новограда-Волинського до Київа. В результаті людина в 21-30 залишилась в чужому місті, в темноті. Відмову аргументували , що довідка про першу вакцинацію здалася підозрілою, хоча за тією самою довідкою ця людина вранці їхала маршруткою Шаленої черепахи вранці з Київа до Новограда- Волинського. В Києві ця довідка не викликала у перевіряючих сумнівів. В підсумку: людина( у відрядженні на одну добу) залишилась в чужому місті в темну годину на зупинці сам на сам із проблемою. Чому для одних водіїв (і Київської поліції)довідка про першу вакцінацію є дійсною ,а для інших - ні? Жах!

Показать весь отзыв
Ужасно

Водій запізнився на 20 хвилин, після чого почав в грубій формі розмовляти де я лажу, враховуючи те що зупинився не там де було вказано в білеті. Жахливо, переплатіть 50 грн але збережіть нерви

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

19.10 забронювала місце з Рівного до Житомира коли прийшла на автостанцію мені водій сказав що в нього немає більше пасажирів на Житомир і зупинятись він не планує, шукайте інший транспорт. З таким обслуговуванням у вас пасажирів скоро не буде взагалі.

Показать весь отзыв
Ужасно

Даже 1 звезду не заслуживают!!! Хамы!!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Жахливе обслуговування, кілька водіїв не можуть вирішити як розсадити пасажирів, хто їде хто ні, все це затягується на пів години тільки через некомпетентність в даному питанні. Весь цей час ми сидимо з відкритими дверима, яку може закрити відкрити тільки водій. На вулиці вночі 5 градусів, всі пасажири всередині промерзли. Потім вони закінчили посадку, двері не закрили, пішли курити, на скаргу про те, що ми затримуємося через їх бажання перекурити, вони ніяк не відреагували і ми стояли ще десять хвилин, з тієї ж відкритими дверима вночі на морозі

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Давайте людям квитки.Гроші берете,то ще давайте квитки.І не тільки з Києва до Рівного,а і з тих пунктів,звідки берете пасажирів.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

По маршруту Рівне- Київ та Київ-Рівне беруть пасажирів до Новограда-Волинського.Гроші за проїзд беруть,навіть у Рівному контролер записує прізвище пасажира,який їде до м.Новоград-Волинський.А квитків для звітності у них немає.Лише видають квитки Київ-Рівне, Рівне-Київ.Може дати відривний квиток контролер,в якого ці квитки є.Але,не у всіх контролерів є ці квитки.Оператор в телефонній розмові пояснила,що у них апарат не налаштований.Отож,налаштуйте свій апарат та давайте людям квитки.Ви перевозите людей і за це берете гроші.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Водій агресивний,не має кондиціонера,деспетчер не вміє розмовляти з клієнтами ,йому байдуже на них....15-чол.чекало 1-особу яка запізнилася на 20хв.....Жах....Ні в якому разі Не Рекомендую

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Користуюся цим перевізником вже декілька років. Все було добре до сьогоднішнього дня. Я попередньо (05.09) по телефону забронювала два квитки з Рівного на Київ 06.09 о 13:00 . Прийшовши на вокзал о 12:55 нас повідомили, що вже місць не має, оскільки, виявляється бронювання знімається за 10хв. до відправлення (При бронюванні ніхто не попередив!!!!!) Найбільше обурює те, що ми залишаємо контактні дані, а нам навіть ніхто не передзвонив з уточненням чи ми будемо. Ми їдемо на літак, тож нам потрібна була конкретно ця година, а перше, що нам запропонувала дівчина, яка збирала гроші, це те щоб ми їхали на 14:00! Після нашого обурення нас відправили на інший автобус (НЕ Шалена черепаха), який теж відправлявся о 13:00 і де були ще вільні місця. А якщо вільних місць не було б? Прошу звернути на це увагу, адже у вас дійсно хороший перевізник, і не хотілося б перестати ним користуватися через такий сервіс.

Показать весь отзыв
Плохо

Раніше було краще. Марку тримали типу чи як..а зараз без матів не розкажеш. Не вже не можна взяти тих грошей, які оплачують пасажири ( а це не мало) і завезти ці старі автомобілі хоча би в хімчистку салону??? Ну так вже грязно в салоні, змінити ваші оголошення у новий файлик... Вони ж просто чорні та розірвані в хламіну... На водіїв завжди попадала хороших, тому щодо цього все добре.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

31.08.2021р.їзджу часто Шаленою Черепахою. Відправлення 23.00 з Києва. При бронюванні місця диспетчер сказала, що маршрутка відправлятиметься від шлагбаума чекала там до 22,40. Тоді набрала диспетчера знову із запитом де маршрутка. У відповідь почула: він зупинився на 18 платформі. А повідомити про це тих хто бронював місця слабо? 27 . 08 чекала маршрутку на 2 платформі а водій о 22.45 прийшов забрав до шлагбаума.. Я приходжу за годину, щоб зайняти те місце, де буде мені зручно, а прочекавши їду де получиться.. Навчіть своїх працівників відповідальному ставленню до роботи. Дуже часто маршрутки незручні, на сидіннях в деяких залізяки від ременів безпеки муляють в дупу. В деяких не працює кондиціонер і не відкидаються спинки сидіння. Шановний перевізник, може ви подумаєте про комфорт для пасажирів, а не просто будете займатися здирством грошей за г.... Послуги з перевезення. Прикро за таке ставлення до людей.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Жара, кондиционер не работает, шумно очень, не маршрутка от слова совсем

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Пишу продовження свого відгуку. Попробувала прояснити звідки ціна на проїзд до Корця 259 грн, водій сказав що це помилка при бронюванні, не вказано пункт доїзду, (було вказано Корець), диспетчер відповіла що при бронюванні по телефону пункт призначення не має значення. Ціна одна, що до Рівного, що до Корця!!!! Ось такі нововведення у скаженої, зажерливої черепахи!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Забронювала 4 місця з Києва до Корця. Несподіванкою стало, що ціна квитка не 200 грн, а 250!!!! Тобто 200 грн за бронювання. За одне місце за бронювання 50 грн! Це вже не "шалена черепаха". Це СКАЖЕНА черепаха. Буду жалітися.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Гробовозка иначе назвать нельзя, в салоне невыносимо душно, кондиционер не работает;(

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Переоборудованный грузовой спринтер, который по определению не может комфортно перевозить людей. Всю дорогу в салоне воняет выхлопными газами...НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Не рекомендую. Водитель всю дорого слушал музыку в наушниках, лузгал семечки, это вообще как, нормально?. Номер транспортного средства ВК8385ВТ. Такой занятой был, что когда переключал на телефоне очередную песню, влетел в яму, что ударились головой. Сидения скрипят, ямы водитель на дороге не замечает. Водитель редкостный хам. В салоне был пассажир с собакой на руках, которая всю дорогу икала и тяжело дышала с высунутым языком, на претензии пассажиров, реакции со стороны водителя никакой не было. Научите свой персонал культурного поведение на дороге, которое напрямую связано с безопасностью.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Доброй ночи. Хочу оставить не хороший отзыв. Ехала на последней маршрутке до Киева жена с ребенком маленьким, водитель принципиально отказался останавливаться на Нивках время 23:55 до дома было пройти десять минут. В итоге он повез до вокзала и пришлось брать такси за 200 грн. из-за работника идиота!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Уже впродовж 7 років користуюся Вашими послугами. Сьогодні вперше вкрай обурена роботою водія. Відправлення було 28.06.21 на 8:00 з Рівного номер машини ВК6519ВХ. Шановний власник, будь ласка, нагадайте водієві даного маршруту його робочі обов*язки. Він в першу чергу є обслуговуючим персоналом і обличчям компанії, в якій працює, тому повинен турбуватися про комфорт пасажирів в рейсі. На прохання 3-х людей закрити люк, так як їхати було неможливо (сильний протяг), у відповідь ми вислухали неадекватну річ на підвищених тонах. Ця людина дозволяє так собі розмовляти з людьми, які годяться йому в батьки. Помітно, що вихованням дана особа обділена з дитинства. Вперше чую, що в машині можна їхати із включеним кондиціонером, коли відкритті люк та вікна біля водія. Бажаю процвітання Вашій компанії і адекватного персоналу.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Время отправки автобуса в Ровно 18-00. На дорогах ужасные пробки, температура в салоне все 40 градусов. На вопрос о работе кондиционера водитель "онемел". Если в салонах ваших авто не работают ремни безопасности, то я уверенна что и аптечки нет на случай теплового удара....

Показать весь отзыв
Плохо
Жалоба

Позвонил диспетчеру забронировал место с Киева до новограда. Время отправление было объявлено в 23:10,в это время водитель объявил отправление в 23:30 якобы ждём пассажиров с поезда интерсити. Потом приехал другой бус и говорит пересаживайтесь. И отправились мы в 23:45. Очень не доволен обслуживанием. В следующий раз буду смотреть внимательнее что бы не попасть на хреновую черепаху

Показать весь отзыв
Нормально

Стоїмо вже 30 хв. І я так бачу що ще стоятимемо . Відправлення повинно було бути в 11.00 і в 16.00 пообіцяли бути в Києві . Але напевно не встигнемо . Персонал вічлевий , але толку з цього як що я і половина пасажирів тепер не встигають .

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Вы маете створювати бажання у пассажирiв, а не вiдбивати охоту користуватися вашими послугами, а саме бус розвалюеться, холодно, сиро, грязно, купа бумажок мiж сидiнням, люфт зi всiх дирок, маршрут ровно-киев, зупинки вiд села до села забiр людей, 5-6 годин дорога, це суще пекло, не рекомендую спiльнотi данного перевiзника!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Сел в автобус в 5 30 оплатил проезд в 7 00 оказалось что мест нет все забронировано! Меня просто высадили из автобуса ! Ужас не рекамендую

Показать весь отзыв
Ужасно

водители не требуют маски , поездка Киев-Ровно продолжается около 5-6 часов в маленьком бусе , в закрытом пространстве и все пассажиры без масок. На вопрос по поводу масок начинается травля и грубость со стороны водителя. Добро пожавловать всем , кто хочет подхватить коронавирус и подарить родственникам вместо подарков !

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

С такими водителями у вас будет уйма посажиров.

Показать весь отзыв
Отлично!

Користуюсь перевезеннями Шаленої черепахи вже більше 10 років. Дуже задоволена,нові спрінтера дуже комфортні. Диспетчера вічливо і приємно бронюють. Я рекомендую цього перевізника,тільки тут відправки вчасні,а не так як у спрінтера чи Наталі чи взагалі ПРЕСТИЖ по набору людей.тут все вчасно і комфортно!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Пользуюсь только сервисом Шалена Черепаха,(уже лет 12!) за маршрутом Ровно-Киев) когда нахожусь на Украине. Никогда не было проблем ! До сегодняшнего дня:( Разочарована очень. Сиденья не раскладываются(сломанные), подручники также не работают. Автобус очень старый . Надеюсь хотя бы тепло будет внутри салона.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

320 км. їдемо більше п'яти годин. 80 км. в час. Це просто жах. Заїжджаємо в міста, берем якісь помилки. Заправляємось і їдемо 70 км вже в час. Мені здається що про клієнтів взагалі не думають. Зате на вокзалі, обіцяють не більше чотирьох годин. Чесно, електро самокати на сьогодні 60 їдуть. Хоча напевно такий бізнес. Їхав останній раз. З мене досить.

Показать весь отзыв
Нормально

Сідала 27.11.19 на маршрутку Рівне Київ на центральному вокзалі.Був хлопець Зазивало, який всіх запрошував на рейс.5 разів перепитала чи дадуть квиток .бо я у відряджені.Без проблем.сказали.Але нас пересадили 4 людей в Черепаху.Бо мало людей було в тій.Дівчині диспетчеру також повідомила.Як брати квиток в дорозі вже мені водій сказав що не може дати бо йому ніхто не казав.Вот тебе Без проблем!У всіх здивування....Я в шоці.Без проблем.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Їхали з Київа 9 жовтня (19.00), спрінтер просто ЖАХ, це просто ХЛІВ на колесах, біля Новограду він зломався і нас пересадили через 30 хвилин в інший такий самий хлів) Не рекомендую перевізника шаленна черепаха!!!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Дуже розчарована сервісом два рази резервувала місце, і кожного разу якісь приколи Перший раз замовила місце, диспетчер пообіцяла скинути номер машини і колір, до від'їзду залишалось 3-4 години ніхто нічого не скинув, на дзвінки ніхто не відповідав, просто скидували Це нормально????? Керівництво, наведіть порядок з своїми деспетчарами!!!! Понятне діло я замовила місце в іншого перевізника і без пригод і нервів доїхала Другий раз замовила місце з Рівного на Київ виїзд у 03.00 диспетчер сказала чекати на зупинці у 02.15, я приїхала чекала майже 20 хв, телефоную до диспетчера уточнити чи не проїхав водій, такого хамського відношення я не чула, ну звісно я почала обурюватись на рахунок того, що треба попереджати так, як у такий час ходить багато нехороших людей, молода дівчина стоїть одна на зупинці посеред центра .....для мене це було трохи страшно, бо підходили якісь молодики шукали якоби церкву, коли я почала говорити по телефону і про поліцію їх різко не стало....до чого веду, якби нормально приїхав би водій на зазначений час нічого такого не було б......мені ці стреси не потрібні Знаю одне, більше послугами цього перевізника користуватися не буду і друзям розкажу....

Показать весь отзыв
Отлично!

Ехал с Черепахой впервые. Доехали отлично. Заранее забронировал место впереди, возле водителя. Кондиционер работал очень хорошо, при температуре +30 в салоне было вообще не жарко. Водитель вежливый и аккуратный, не летел, как другие перевозчики на этом направлении. Рекомендую!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Уже до этого имела неприятный опыт с этим перевозчиком - зимой по морозу ехала рядом с дверью, из которой постоянно тянуло ледяным воздухом. Если бы не теплый пуховик и одеяло, которое всегда беру с собой - заболела бы. 1,5 года назад мы ещё успевали доехать из Ровно в Киев за 4 часа. Ездила с ними в мае - плелись 4 часа 40 минут + снова дуло из окна, сильно замёрзла. Ладно, можно списать все на пробки. Последняя поездка стала последней каплей. Выехали в 6 утра. Через 30 минут у нас лопнула покрышка, да так, что ее разорвало в лохмотья. Все вышли из салона. Водитель долго кому-то звонил. Потом долго не мог снять запаску. Потом оказалось, что у него нет домкрата и он не может поменять колесо. КАК МОЖНО ЕХАТЬ В ДОРОГУ С ЛЮДЬМИ И НЕ ВЗЯТЬ ИНСТРУМЕНТЫ!? Стояли тормозили попутные машины в надежде на помощь. Начался дождь. Одна женщина спешила и хотела поехать своим ходом, попросила вернуть деньги. Водитель предложил 130 грн. Т.е. дорога длительностью 4,5 часа стоит 230 грн, мы проехали 30 минут, чуть не попали в аварию, потеряли время - и это стоило 100 грн. В общем, было потеряно 45 минут. Дали нам домкрат, водитель сменил колесо, поехали. А потом всю дорогу я переживала за свою жизнь, т.к. по туману при очень низкой видимости водитель разговаривал по телефону. Больше с Черепахой не поеду.

Показать весь отзыв
Нормально

Дякую, що відгукнулися на прохання зачекати 5 хв.

Показать весь отзыв
Ужасно

Дуже низька якість транспорту .Особливо автобуси.Сидіння вузькі,місця для ніг недостатньо(мій зріст 167 см),люди сидять дуже тісно один до одного.Кондиціювання відсутнє,літом можна свідомість втратити.Перед поїздкою запитуєш про кондиціонер- нагло брешуть,що є.На вікнах наліпка- логотип.Одного разу мені довелося сидіти на такому- все вікно заліплене суцільно,як у танку.Їде ну дууууууже довго,забирає людей і передачі в кожному селі.Майже кожну поїздку в салоні хтось їв бутерброди чи пив пиво.Ціна білета не відповідає якості перевезень.Не рекомендую.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Диспетчер не відповідає! Всі дзвінки скидаються! Або переадресовуються- щоб Вам так само було!

Показать весь отзыв
Нормально

Не було здачі! Диспетчер вимагав збігати поміняти гроші. Дівчата в колцентр звинуватили в цьому мене. це при тому, що я бронювала місце. Сервіс огидний. Не рекомендую!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Автобус БЕЗ опалення!!! Ви знущатесь??? На вулиц мнусова температура!!!

Показать весь отзыв
Ужасно

Хотів замовити місце з Києва до Рівного, додзвонитись нереально протягом дня! По приїзді на вокзал підійшов до водія - виявилось білети розпродані і перевізник тупо відключив всі телефони! Оригінальна політика надання послуг,враховуючи нещодавні перевірки та численні скарги саме на "Шалену черепаху". Це ж яку наглість та зажраність потрібно мати аби так не поважати клієнтів.

Показать весь отзыв
Нормально

деспетчер относится по хамски . цены завышены

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

НЕ РЕКОМЕНДУЮ даного перевізника !! Не автобус , а старий ЗЛАМОК !!! Люк не закривається , цілу дорогу сіфонив протяг , в салоні холод !!! Результат - температура і т.д ..........!!!! Пасажири не худоба , а люди !!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Руководство рекомендую Вам найти пост в Facebook как Ваш водитель маршрутки ВК1836СА во время рейса увлечён Facebook -ом. Его ошибка - может стоить жизни его самого и пассажиров, задумайтесь!

Показать весь отзыв
Нормально

Дякую Диспечеру Аліна(здається так її водій назвав по телефону), яка дозволила зачекати водію в житомирі мене з дитиною. в мене була пересадка у житомирі ( зломався наш автобус з іншої країни). Бронь була в мене по сайту, проплачена. дякую.

Показать весь отзыв
Отлично!

17.07.18. з 22.00 год. моя поїздка з Києва до Рівного пройшла комфортно; доїхали менш ніж за 4год.30хв, хоча заїжджали в Житомир та Новоград. Приємна диспетчер прийняла мій дзвінок; комфортний бус та професійний водій Миколай,- все разом створило позитивну поїздку.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Замовлене та оплачене місце 17.07.18 на другу ночі, якимось дивним чином зникло з радарів представників даного перевізника. На мій дзвінок до офісу, я лише отримала, у відподь, прекрасне "а то вже ваші проблеми". Як наслідок зіпсований настрій, майже зірвана поїздка (Спринтер-люкс люб'язно погодився мене довезти) та звісно байдуже ставлення представників Черепахи. Гроші взяти не забули, а пасажир- то вже зайве.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Забронював 2 місця з Києва до Рівного ще за 5-ть днів прийшов на зупинку без 20 хв. виявилась вже бронь знята + диспечер забронював 1 не місце. Послугами з перевезення і обслуговування компанії "шалена черепаха катастрофічно незадоволений"!!!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Ехали 7.07. сего года маршруткой Киев-Ровно на 17.00...изначально спросили про кондиционер, ответствовали, что работать будет, в итоге- ничего подобного, максимум- вдувание наружного воздуха в салон. Или открытый верхний люк, с которого дуло только в середину салона(из за этого и был закрыт). Хоть потом телевизор включил, которого не было слышно из за работающего вентилятора( но не кондионера!). И ещё непонятные остановки в пути с ожиданием кого то или чего то, длительностью до 15 минут...в следующий раз сто раз подумаю, прежде чем ехать этим перевозчиком...(((

Показать весь отзыв
Плохо
Жалоба

Ехал с Киева до Ровно на маршрутке фирмы "Мерседес". Занимал место первое боковое, возле двери. Показалось по началу нормальным (подумал можно ноги вытянуть), но как только мы тронулись и дверь закрылась - я понял, что не тут то было. У них в автобусах установлен автоматический механизм закрытия дверей и как раз он (в форме металлической коробки) поменял свое положение таким образом, что теперь оказался внутри салона и прямо давит с правой стороны сидения. Правую руку можно только положить сверху этой коробки. Вообще очень неудобное место и выдержать там всю дорогу - это мука. В последнем ряду было свободное место, поэтому я переместился туда и доехал уже там (хотя вы понимаете что ещё тот ужас). В общем эта ситуация составляет плохое впечатление организации. Я считаю это неответсвенностью с точки зрения предоставления сервиса и тестирования своих мест.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Намагаюсь забронювати місце цілий день.Дипетчери спирают вину одна на одну! Я по ходу іду до Києва пішком. Супер, аплодую диспетчерам. Ви найкращі. Керівництво зверніть хоч трохи увагу!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Їхала сьогодні 14.02.2018 ,в напрямку Рівне-Київ,виїзд о 10.00.Був великий сірий автобус.Пічка в автобусі зовсім не працювала.При виїзду з Рівного спитала у водія чого так холодно в автобусі на що була відповідь ще щось у нього не прогрілось.Окей.Доїзжаєм до Улашанівки,знов запитання про пічку але вже від другої жіночки на що пролунала відповідь-пічка працює ,ви що не відчуваєте? І тут взірвались всі пасажири. Оказалось не тільки в нас глюки по поводу непрацюючої пічки. Набрали диспетчерів,передзвон водієві на що в нього просто геніальна відповідь-пічка працює в мене все добре.Ніякі погрози на адресу водія від мужчин про мордобій на кінцевій,ні прохання мужчин які(як вони казали працюють на СТО)зупинитись щоб можливо спробувати відремонтувати пічку водій не реагував.Хотіли всі вийти і щоб нам повернули частину грошей і звичайно ж у водія їх не було.Так і доїхали в холодильнику.А зараз лежу з заложеним носом і температурою.ДУЖЕ ДЯКУЮ ШАЛЕНІЙ ЧЕРЕПАСІ!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Їхвла 26 січня о 22 годині з Києва до Рівного. Все стандартно - хамовитість водія, холодний салон, незрозуміла музика в дорозі. НАВІЩО писати, що є WI-FI, якщо його немає або він не працює? На наше проперезаперезавантажити роутер, водій відповів -"Я ШО ТОБІ ТУТ СПУТНІК ?". По приїзду навіть не вийшов з маршрутки і не вікрив багажне віділення. Жахливий сервіс і перевізник. Їздиьи більше не буду і всім раджу теж обирати інші варіанти.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Питалась связаться с оператором вашего сайта : Дашой. На вопрос о стоимости проезда Ровно - Винница, она начала хамить и нести откровенний бред. " как ти докотился до такой жизни братишка?" и тд. ето возмутительно! нИ ВЕЖЛИВОСТИ НИ грамотности!! сплошной ужас!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Їхав на маршруті Рівне-Київ 09.12.2017 Держ. номер мікроавтобуса ВК3452ВА коли я попросив зупинитися водія на зупинці громадського траспорту біля м.Нивки почув що це заборонено (по правилам можна зупинитися для висадки і посадки пасажирів не більше пяти хвлин )і хамство в свою сторону. Я хочу звирнутися до адміністраці таке ставлення до пасажирів і не знання в правилах дорожнього руху призводить до правопорушень як на дорозі так і людини ) а Водію вашої компанії який їздить на цій мартке потрібно повчитися правил дорожніх

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Забронював на 8-00 16.11.2017 місце в маршрутці ВН6315 до Новограда. Коли прийшов в Києві на місце відправлення, то виявилось що моя бронь на "гальорці" в кінці салона під динаміком, з якого "бухали" якісь веселі ритми. Оскільки їхав на ПОХОРОНИ рідної тітки, то попросив у водія виключити музику у маршрутці, або ж прикрутити. На що водій почав мені кричати і доказувати через весь салон, що я не маю права щось у нього вимагати і вказувати що йому робити, бо він ще й фільми включить у салоні. Настрій на сам кінець був ще більше зіпсований, і дійсно всю дорогу водій включав трансляцію якогось американського брєду на 3 години, з відповідними децибелами з динаміків. Після такої поїздки 16 листопада 2017, через шум, гам з динаміків, бронь на гальорці, чемодани по проходу в салоні через які не пройти, а значить у випадку надзвичайної події відсутні шляхи евакуації - однозначно не порекомендую цього перевізника нікому. Зважаючи на хамське поводження того чМОШНІКА за рульом. А до власників маршруту питання. Чому пасажирів заставляють слухати і дивитись цей брєд у ваших маршрутках. Люди платять гроші за перевезення з Києва до Новограда, Рівного а не за дискотеку чи відеосалон. Тому прошу не користуватись послугами цією "Нахабної Черепахи". ЦІКАВО А ЯК РЕАГУЄ власник маршруту на такі публікації?

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

АВТОБУС БЕЗ ГАЛЬМ. 20 жовтня на маршруті Київ-Рівне автобус (номер ВК2516АО, виїхав зі столиці о 15.00) зламався біля Царівки (100 км від Києва) одразу після виїзду з заправки. Виявилося, що у нього ще до виїзду з Києва відмовили гальма, але він вирішив продовжити маршрут. Деталі: Поламався автобус. Не їде. Двері не зачиняються. В салоні смердить піджареною резиною. хтось з пасажирів каже про якісь колодки і що резина так може загорітися. Всі вийшли на зупинку "Царівка", чекаємо обіцяної на заміну машини. близько години. Від водія я дізналася: -що машина несправна уже 3 дні і він не отримує уже 3 дні через це зарплату і "знов штраф дадуть" і "ще ночувати тут з нею прийдеться" - що гальма відмовили ще 100 км тому на одному з перехресть Києва "ви шо не бачили", це підвердив ще один пасажир, який бачив, поки "дівчата спали". Також водій повідомив, що гальма йому не потрібні для того, щоб доїхати до Рівного. - "а шо я мав робити. якби позвонив на фірму, то сказали б дотягнути, як є, то ж не висаджувати вас посередині Києва" - що він уже накричав на водія на заміну по телефону, бо "придурок не хоче гнати 140 через штрафи ( у компанії політика не їхати більше 90-100), я б уже давно приїхав, уже 300 грн втратив, бо пасажири попутками поїхали". - "всі так працюють, а ви бачили, як хліб роблять, як ковбасу роблять? А шо я?" - "жалійтеся, жалійтеся, пишіть жалоби, пишіть"

Показать весь отзыв
Плохо
Жалоба

Ехала вчера Ровно-Киев, 18.00, полинявший белый Мерседес. Дикая жара. Снаружи +30, в салоне градусов на 5-10 больше. Из т.н. "кондиционера" шёл ГОРЯЧИЙ воздух! На замечания водитель сказал, что "кондиционер не справляется". Дует горячим воздухом - это "не справляется"?! В итоге пассажиры попросили "кондиционер" выключить, и открыли люк. Так и ехали: +30, жара, шум ветра - ни разговаривать, ни телевизор посмотреть (не слышно звука). Так что, когда видите у "Черепахи" надпись: "кондиционер, ДиВиДи", то знайте - по факту это ложь.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Вчора їхала червоним мікроавтобусом на 17 00 з києва до рівного. Фільми ужастіки...жарко...інша справа їхати синім автобусом, де приємний, уважний і просто чудовий водій...інші нехай беруть приклад

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

просто огидний сервіс! при завчасній оплаті онлай ви не отримуєте квитка, диспетчерка-хамка пропонує почекати під дощем, бо вона, бачите, сидить на вашому місці, перевозять п"яних, на передніх сидіннях ременя безпеки немає. контора вартує повного закриття. хлів.

Показать весь отзыв
Нормально

Прохання, відкрити телефон гарячої лінії, де можна було б подякувати за прекрасне обслуговування. Диспетчери мають ім'я або присвойте їм номери. Два тижні намагаюсь зв'язатися з керівництвом, мені все кажуть залишити номер телефону, щоденно починаючи з 21.11. залишаю телефон, а "віз" на місці.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

диспетчери не вежливи

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ужасный перевозчик. Обнаглели по самое немогу. Вчера 21.08.2016 хотел заказать для дочери место для поездки из смт. Корец до г. Киева, потребовали предоплату. С каких это пор перевозчики начали требовать предоплату.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Сьогодні, 17.07.2016 їхала на 14 годину з Рівного до Києва - це просто знущання!!!!Кондиціонер не працював!!! нема чим дихати узагалі!!! Кому скаржитися? де книга скарг? чому у переповненому автобусі можна знепритомніти? Сидіння зломані - цілу догогу на колінах лежало переднє сидіння!. Сестрі стало зле! Де Ви взяли ці жахливі недоавьобуси????!!! нема де ноги поставити!!! Чому Ви не попереджаєте, що буде це жахіття, а не зручний бус? Тоді б багато людей узагалі б з Вами не їхало! Більше того, воно їде на 1 годину довше!!!!! Це колись припинеться, чи уже тоді коли когось швтдка забере????

Показать весь отзыв
Оставить отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом

Пропонуємо перейти на Українську версію сайту Mobiway. Дуже ймовірно, вам її буде приємніше читати.
Остаться на ру-версии
Перейти на Українську