Украина

Отзывы о Шалена черепаха

Рейтинг службы 6.2
Шалена черепаха
Нормально

Сьогодні сталась неприємна ситуація. Водій відмовився взяти пасажира на зазделегідь заброньоване місце від Новограда-Волинського до Київа. В результаті людина в 21-30 залишилась в чужому місті, в темноті. Відмову аргументували , що довідка про першу вакцинацію здалася підозрілою, хоча за тією самою довідкою ця людина вранці їхала маршруткою Шаленої черепахи вранці з Київа до Новограда- Волинського. В Києві ця довідка не викликала у перевіряючих сумнівів. В підсумку: людина( у відрядженні на одну добу) залишилась в чужому місті в темну годину на зупинці сам на сам із проблемою. Чому для одних водіїв (і Київської поліції)довідка про першу вакцінацію є дійсною ,а для інших - ні? Жах!

Показать весь отзыв
Ужасно

Водій запізнився на 20 хвилин, після чого почав в грубій формі розмовляти де я лажу, враховуючи те що зупинився не там де було вказано в білеті. Жахливо, переплатіть 50 грн але збережіть нерви

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

19.10 забронювала місце з Рівного до Житомира коли прийшла на автостанцію мені водій сказав що в нього немає більше пасажирів на Житомир і зупинятись він не планує, шукайте інший транспорт. З таким обслуговуванням у вас пасажирів скоро не буде взагалі.

Показать весь отзыв
Ужасно

Даже 1 звезду не заслуживают!!! Хамы!!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Жахливе обслуговування, кілька водіїв не можуть вирішити як розсадити пасажирів, хто їде хто ні, все це затягується на пів години тільки через некомпетентність в даному питанні. Весь цей час ми сидимо з відкритими дверима, яку може закрити відкрити тільки водій. На вулиці вночі 5 градусів, всі пасажири всередині промерзли. Потім вони закінчили посадку, двері не закрили, пішли курити, на скаргу про те, що ми затримуємося через їх бажання перекурити, вони ніяк не відреагували і ми стояли ще десять хвилин, з тієї ж відкритими дверима вночі на морозі

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Давайте людям квитки.Гроші берете,то ще давайте квитки.І не тільки з Києва до Рівного,а і з тих пунктів,звідки берете пасажирів.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

По маршруту Рівне- Київ та Київ-Рівне беруть пасажирів до Новограда-Волинського.Гроші за проїзд беруть,навіть у Рівному контролер записує прізвище пасажира,який їде до м.Новоград-Волинський.А квитків для звітності у них немає.Лише видають квитки Київ-Рівне, Рівне-Київ.Може дати відривний квиток контролер,в якого ці квитки є.Але,не у всіх контролерів є ці квитки.Оператор в телефонній розмові пояснила,що у них апарат не налаштований.Отож,налаштуйте свій апарат та давайте людям квитки.Ви перевозите людей і за це берете гроші.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Водій агресивний,не має кондиціонера,деспетчер не вміє розмовляти з клієнтами ,йому байдуже на них....15-чол.чекало 1-особу яка запізнилася на 20хв.....Жах....Ні в якому разі Не Рекомендую

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Користуюся цим перевізником вже декілька років. Все було добре до сьогоднішнього дня. Я попередньо (05.09) по телефону забронювала два квитки з Рівного на Київ 06.09 о 13:00 . Прийшовши на вокзал о 12:55 нас повідомили, що вже місць не має, оскільки, виявляється бронювання знімається за 10хв. до відправлення (При бронюванні ніхто не попередив!!!!!) Найбільше обурює те, що ми залишаємо контактні дані, а нам навіть ніхто не передзвонив з уточненням чи ми будемо. Ми їдемо на літак, тож нам потрібна була конкретно ця година, а перше, що нам запропонувала дівчина, яка збирала гроші, це те щоб ми їхали на 14:00! Після нашого обурення нас відправили на інший автобус (НЕ Шалена черепаха), який теж відправлявся о 13:00 і де були ще вільні місця. А якщо вільних місць не було б? Прошу звернути на це увагу, адже у вас дійсно хороший перевізник, і не хотілося б перестати ним користуватися через такий сервіс.

Показать весь отзыв
Плохо

Раніше було краще. Марку тримали типу чи як..а зараз без матів не розкажеш. Не вже не можна взяти тих грошей, які оплачують пасажири ( а це не мало) і завезти ці старі автомобілі хоча би в хімчистку салону??? Ну так вже грязно в салоні, змінити ваші оголошення у новий файлик... Вони ж просто чорні та розірвані в хламіну... На водіїв завжди попадала хороших, тому щодо цього все добре.

Показать весь отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом