Украина

Отзывы о Служба Євро-таксі-653

Рейтинг службы 5.6
Все: 38 Хорошие: 7 Жалобы: 15
Служба Євро-таксі-653
Нормально

Супер як завжди рекоминдую хороші авто культурні водії

Показать весь отзыв
Ужасно

Щиро не раджу звязуватись з компанією, ні у ролі клієнта, ні працівника. Відношення не належне ні до співробітників, ні до клієнтів. Водіїв штрафують безбожно і не оправданно, кол-центр працює 19 годинзміна навіть не за мінімалку. Ніколи немає авто вечорами, а то і ранками. Побував на фірмі як клієнтом, так і водієм і хочу сказати, що компанія зі всіх сторін, мяко кажучи, невдала. А всі мінуси лише завдяки директору, який і не планує щось змінювати на краще.

Показать весь отзыв
Ужасно

Жахливе таксі! Дорого, жахливе авто на сидіннях якого застелені коврики з візерунками як у будинку моєї бабці, а так як в неї коврики вкарли, є імовірність що то вони і були

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

ПРЕТЕНЗІЯ!!! Сьогодні замовила через додаток машину. На 10-й хвилині чекання прийшла СМС, що машина прибуде через 14 хвилин. Терпеливо чекала, час очікування закінчився і надійшло прохання "не покидати місце замовлення". Зателефонувала водієві, він сказав, що, цитую "виконує інше замовлення це диспетчери щось наплутали". Після всього в Особистому Кабінеті з'явитись повідомлення, що "Замовлення виконано"????. Велике прохання розібратись хто за що відповідає. І майте сміливість приносити вибачення клієнтам за жахливий сервіс.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Жахлива служба! Протягом15 хв. після замовлення смс повідомлення так і не прийшло. Після чергового дзвінка - відповідь оператора: "Вільної машини нема"

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Грязні машини!!! Жах! Не рекомендую!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Саме ненадійне таксі в Луцьку. Не рекомендую.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Жахливе таксі!!!!!Дзвонила всього два рази.Перший раз взяли замовлення і машина просто не приїхала,а другий раз мій дзвінок вибивали і ніхто не передзвонив. Знайомий працює в цьому таксі і скаржиться,що взагалі немає замовлень.Шановні,а як вони можуть бути,коли диспетчер просто не виконує свою роботу.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Кілька років користувалася тільки цією службою, так як мене все влаштовувало. Завжди були хороші марки авто, чистий салон. Останній раз мені машину мали подати через 10 хв, машина не приїхала, подзвонила до водія (смс прийшло) а він не в курсі про замовлення. Далі приїхав старий грязний мерс, в якому все грюкотить, салон брудний. Те саме що тачка тільки ціна дорожча. Більше не викликатиму

Показать весь отзыв
Ужасно

Без пояснень не дають таксі, вибивають, сонні диспетчера, власник взагалі мовчу, не платить зп, кидалово а не таксі!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Отзив жахливий. За пів години дзвінків мене ніхто не приймав . Піднявши трубку один з робітників коли я сказала щоб дали номер головного сказали що мене не чули вибили і телефон не піднімали. Я в шоці з вас ... Ужас

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ніколи не замовляйте це таксі. Само гірше що може бути у луцьку!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Ужасна служба. Авто приїжджають технічно несправні, в салоні сморід, ніякого контролю з боку керівництва. Все, на що здатне керівництво-це "розводити" водіїв на штрафи....щоб якось компенсувати задоволення клієнта за невчасну подачу авто, або не по адресу подачі авто. Зарплата керівництва, як не странно залежить від штрафів водіїв. НЕ РЕКОМЕНДУЮ користуватися послугами даної служби та водіїв, які мають намір "заробляти" в службі ЄВРО-ТАКСІ.

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

На виклик приїхав не адекватний таксист. Ми їхали додому з гостей 3 дорослих (з них 1 вагітна на 7 місяці) та 2 діток (3 та 5 років). Коли ми сіли у автомобіль, то він відразу почав нам хамити ...що нас багато... Я у нього уточнила чи є це для нього проблемою, то ми можемо викликати іншу службу, на що він відреагував миттєво...і висадив нас о 23 годині з машини. Я в шоці. Не користуйтесь цією службою!!!! Вони надсилають машини без фішок таксі, неадекватних

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Нікому не раджу це таксі. За багаж, що важив не більше 27 кг ми доплатили 12 грн і це нам сказали постфактум, коли ми вже від'їжджали з посадкового місця. А після того як зателефонувала оператору і попросила пояснити за що взяли додаткові гроші - до мене набрав директор, який розмовляв по-хамськи. Відчитав мене як школярку. Спитав в насмішливому наглому тоні чи коли я на роботі працюю, то мені платять чи я безкоштовно працюю. Саме формулювання питання мене поставило в шок, а коли я відповіла, що платять, то він сказав: Вот бачте, тож не безкоштовно працюєте, от і людина вам надала послугу за яку ви заплатили. Таке враження, що я прямо таки безкоштовно хотіла проїхатися чи відмовилася платити. Я від тону та наїздів взагалі не могла повірити що це директор, а не водій якогось ЗІЛа, який дозволяє собі так розмовляти з клієнтами, що платять за послуги їх таксі. На їх сайті нема ніякої інформації про регулювання оплати за багаж, тому на зауваження директора проте, що я не сказала операторові, що буде багаж - можна так само відповісти: А де ви зазначаєте на сайті, що треба попереджати про багаж? Тим більше, це був невеликий чемодан і мала сумка, що важили не так багато, не слона ж везли. По факту це все можна було вмістити в салон. Але прохаваний водій спакував це в багажник і сказав про додаткову оплату постфактум.

Показать весь отзыв
Ужасно

Повна неадекватність! Замовили машину о 5:30, написали смс що буде машина о 5:44. О 5:44 вже вийшли і отримали смс що машину не знайдено.Їхали на залізничний вокзал!

Показать весь отзыв
Отлично!

Плюс цього таксі в тому що відразу після розмови з оператором приходить смс на номер замовника таксі:ціна поїздки,марка,номер,колір та навіть мобільний номер водія таксі.Як тільки таксі підїзджає до будинку,відразу таксист завжди телефонує замовнику і сповіщає що авто подано,що можна вже виходити з будинку чи квартири. І не потрібно ніяких лічильників-таксометрів!Водій вже не зібє з пасажира більшу ціну за поїздку як це може бути на інших службах таксі.Водій вже незможе сказати іншу ціну,томущо ціна вже написана в смсці яку отримав пасажир.Кожен вже знає ціну поїздки наперед-і водій і пасажир!Коли не визиваю-завжди приїджали вчасно!Оце справді сервіс ЄВРО-ТАХІ.Історія яка реально трапилася зі мною:Я замовив таксі, водій привіз мене до пункту призначення і мені каже більшу ціну ніж записана в смс,я йому показую смс в якій зазначена менша сума поїздки.А водій всерівно вперся рогом і каже плати і все!(хотів підзаробити лівака)Я заплатив як сказав водій(водіям категорично заборонено говорити іншу ціну!має бути лише та сума яка зазначена в смс) але потім я подзвонив до оператора і розказав цю ситуацію яка трапилась-що водій взяв більше ніж треба.Реакція керівництва цієї служби була миттєвою!Перезвонив оператор до мене і сказав що це дуже грубе порушення правил водія таксі і за такі дії таксиста директор ЄВРО-ТАКСІ покарав на 100 гривень.Ці 100 гривень зняли з водія і перевели на мій бонусний рахунок.І мене ЄВРО ТАКСІ возило три поїздки по Луцьку БЕЗКОШТОВНО на ці 100грн. які були зняті з недобросовісного горе-водія який не знає внутрішніх правил поводження з пасажиром!Висновок:це справжня турбота про клієнта-пасажира!

Показать весь отзыв
Отлично!

Пользуюсь такси уже почти год всем доволена ребята молодцы на 100% всегда вовремя и быстро. Спасибо!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Замовив онлайн на 17.40 31.12. Розрахувало 61 грн. Хоча прийшла СМС на підтвердження 66 грн. А ле це нічого. Зато автомобіль підїхав навіть на хвилин пять раніше. Сіли. Поїхали. Приїхали. Водій каже — 154 грн. (СТО ПЯТДЕСЯТ ЧОТИРИ) !!!!!!!!!!!!!!!!- святковий тариф. Святковий мав би бути меншим, я думаю! Тільки сказав — приходить додаткова СМС на 154 грн. Дав 66 грн. Розрахував вдома повторно — показало 111 грн. Але ж не 154 грн. ДО Таксі вам далеко, а до Евро тим більше! НЕ РЕКОМЕНДУЮ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ !! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Показать весь отзыв
Нормально
Жалоба

Сам обламався... треба було швидко дитину в школу відвезти, прочекали багато часу і тут пришла СМС-ка : "машину не знайдено". Краще б у іншій службі замовив!

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

Таксі не дуже.Довго чекати машину.Водії беруть більше ніж каже диспечер. Таксометра нема. Ніякого ЧЕКА НІХТО НЕ ДАЄ ЦЕ БРЕХНЯ!!!!! Їздять в основному БЕЗ ШАШОК, НЕ ВИДНО ЧИ ТАКСІ ЧИ ТАК ПРОСТО ХТОСЬ СТАВ.

Показать весь отзыв
Ужасно
Жалоба

ЯКЩО ви хочете встигнути, викличте інше таксі!!! Я ВІДМОВИВСЯ від їхніх послуг! Вони мене дуже круто підвели, а тепер я поспілкувався з іншими - то не тільки мене. Це не таксі, а сільський автобус, який приїжджає, коли хоче: через 30-40 хв, навіть коли замовляєш наперед за 30 хв. Причина - НЕМАЄ машин!!! Будьте ОБЕРЕЖНІ, якщо поспішаєте!

Показать весь отзыв
Отлично!

Вчора вкотре скористалася послугами вашого таксі в Луцьку. Велике спасибі за чисті машини, приємних і головне професіоналів своєї справи водіїв !!!

Показать весь отзыв
Ужасно

Довго чекати машину.Водії беруть більше ніж каже диспечер.Знижка практично не дієва, на іншій фірмі така сама ціна без знижки + безкоштовна поїздка. (Г.......но)

Показать весь отзыв
Отлично!

Дуже хороше таксі! Швидко приїзджають!вІ самі передзвонюють, коли не додзвонився.

Показать весь отзыв
Отлично!

Об этом такси узнал из визитной карточки.Уже несколько раз воспользовался услугами.Сервисом остался доволен.

Показать весь отзыв
Отлично!

Привіт всім,а як отримати,супер карточку?

Показать весь отзыв
Отлично!

Я думав це дільфін а це літак.Прикольні шашкі.

Показать весь отзыв
Ужасно

Всіх водіїв, а особливо таксистів та керівників "ЄВРО ТАКСІ ЕРА" вітаю з днем Автомобіліста! Приємних вам пасажирів та легких шляхів!!!!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно

Вчора чекала 20хв а завжди 4-7хв (((

Показать весь отзыв
Ужасно

http://vkontakte.ru/club11575799

Показать весь отзыв
Ужасно

Дійсно дуже хороше таксі. Від інших відсотків на 15 - 20 дешевше. Всім раджу користуватись.

Показать весь отзыв
Ужасно

Я коли перший раз замовила таксі я даже не думала що в таксі можуть бути такі чекі, з логотипами і ціна! Раджу усім!!!

Показать весь отзыв
Ужасно
Ужасно

Я давно на цьому таксы ъжджю! Все кльово:)

Показать весь отзыв
Ужасно

їдим курнемо а фірма і так найкраща!!!!!!

Показать весь отзыв
Ужасно

може підняти ціни?

Показать весь отзыв
Ужасно

качество цена лутшие в городе!"ЄВРО"та"ЕРА"такси

Показать весь отзыв
Оставить отзыв

Остались вопросы?

Напишите нам, мы поможем с любым вопросом по работе с сервисом

Пропонуємо перейти на Українську версію сайту Mobiway. Дуже ймовірно, вам її буде приємніше читати.
Остаться на ру-версии
Перейти на Українську