Україна

Пасажирські перевезення Дрогобич

Рейтинг: 8 на основі 1 оцінок

Rozmar
1.8 3
Міжміські

Не знайшли відповідні пасажирські перевезення в Дрогобичі?

Застосуйте інший фільтр або перегляньте варіанти по інших містах
5.7 0
По місту Міжміські
Ціна посадки 50  грн
5 0
По місту Міжміські

Ціни на послуги в Дрогобичі

 • пасажирські перевезення мікроавтобусом в Дрогобичівід 250 грн
 • пасажирські перевезення приватні в Дрогобичівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення дітей в Дрогобичівід 11 грн/км
 • пасажирські перевезення на море в Дрогобичівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення в Європу в Дрогобичівід 9 грн/км
 • пасажирські перевезення газеллю в Дрогобичівід 250 грн

Питання-відповідь

Як замовити пасажирські перевезення в Дрогобичі?

Для того, щоб викликати пасажирські перевезення в місті Дрогобич достатньо вибрати відповідну пропозицію з 5 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби пасажирські перевезення в місті Дрогобичі, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна пасажирські перевезення в Дрогобичі?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Дрогобичі середня вартість пасажирські перевезення за 1 км дорівнює 0 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 1 гривня.

Як вибрати найкраще пасажирські перевезення в Дрогобичі?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна пасажирські перевезення в Дрогобичі за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення пасажирські перевезення в місті Дрогобичі?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про перевізників

30 січня 2022 Анастасия про Rozmar
Жахливо

Это ужасные перевозки. Не рекомендую. На границе простояли 5ть часов, при том что автобусы, которые приехали позже нас проехали быстрее чем мы. По приезду во Львов водитель просто высадил нас на морозе и сказал ждите другой автобус до Киева, толко ничего не объяснив. Потом как выяснилось мы опоздали на 2 часа, и тот автобус на котором мы должны были ехать уехал. Так не делают, не возможно предугадать сколько будет проходится граница. Старые и ужасные автобусы. По итогу во Львове нас пересадили в другой автобус, потому что этот был неисправен.

28 травня 2019 Борис про Rozmar
Жахливо

Яркий пример безответственного, пренебрежительного отношения к клиенту. Перевозчик уехал раньше оговоренного времени, хотя к месту отъезда пришёл на 15 минут раньше, предварительно оповещён не был, созвонился с водителем, договорились, что меня заберут в другом городе, потратил дополнительно деньги на проезд в поезде, но меня и оттуда не забрали. В общем, если вдруг мне посчастливится встретить этого водителя, то думаю у меня возникнет непреодолимое желание бить его по лицу. Лучше чуть-чуть переплатите, но воспользуйтесь услугами другой фирмы

26 січня 2019 Свтлана про Rozmar
Жахливо

Не рекомендую. Пригоди почалися вдразу. В автобус водй посадив групу людей з свого списку. Тим, у кого були квитки, сказано було чекати ншу машину, в яку теж ледь сли з штовханиною.

05 грудня 2017 Марина про Rozmar
Жахливо

Не рекомендую. Такого сервісу я ще не бачила. Багаж запихають і трамбують ногами. Матники водій гне 3-поверхові. Культури 0. Їхати з Чехії до України майже 24 години, а вони ще на каждому углу передачі забирають. А потім говорять, мол 800 крон, так за таку суму терпіть. Є Евролайн. Ціни такі ж і сервіс кращий. Ніколи не забуду матників, коли ставила свій багаж. РС. Якщо ви це будете читать, то передайте своєму водію хамлу, що як у мене 1 валіза і 1 сумка, то це 2 багажа. А коли іншу везуть сумки і телевізори, то це вже на 2 багажа. І за розбиту бутилку дорогого коньяку я при можливості офіційно вам розібью голову. Так само, як ви ногами товкли мій багаж.

ТОП пасажирські перевезення по Дрогобичу, по місту та міжміські

Пасажирські перевезення Дрогобичі доступні кожному жителю України. пасажирських перевезень Дрогобич серед 5 варіантів компаній Далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Дрогобича Рекомендуємо передусім оцінювати такі параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на пасажирські перевезення Дрогобич становить 0 гривень.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги на пасажирські перевезення в Дрогобичі складає 8.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Дрогобичі. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику авто для транспортних перевезень через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнити індивідуально у оператора підтримки кожного окремого перевізника в Дрогобичі.