Україна
Такси Прок
7.5 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
Т такси
7.2 5
По місту Міжміські
Ціна посадки 35  грн
Такси 3000
4.7 42
По місту
4.5 4
Міжміські
Best Transfer
3.6 17
По місту
3.6 0
По місту Міжміські

Ціни на послуги в Миколаєві

 • таксі з доставкою в Миколаєвівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Миколаєвівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Миколаєвівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Миколаєвівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Миколаєвівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Миколаєвів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Миколаєві?

Для того, щоб викликати таксі в місті Миколаїв достатньо вибрати відповідну пропозицію з 33 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Миколаєві, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Миколаєві?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Миколаєві середня вартість таксі за 1 км дорівнює 12,1 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Миколаєві?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Миколаєві за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Миколаєві?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

23 червня 2024 Oksana Osipovs про Такси Express Междугороднее
Відмінно!

Водитель приехал вовремя, приятный человек. Доехали комфортно и быстро.

22 травня 2024 Аня про Ecotaxi 067 138 3838
Жахливо

Не приїхав

21 травня 2024 артем про Такси Express Междугороднее
Відмінно!

Добрый день. такси супер меня вез молодой человек на митсубиси ланцер 10 на западную Украину доехали очень бистро и комфортно.

12 листопада 2023 Галина про Укртакси 883
Жахливо

11.11.2023 р мала досить поганий досвід і некоректне відношення зі службою таксі (883).Це саме ужасне таксі. В 07.13 год подз і попросила заздалегідь на 09.00 год мені з маленькою дитиною доставити таксі ( бо 09.30 потрібно було бути на місці призначення). Їхати з намива до спорт клуба "Каравелла" ( дуже відповідальна подія була, Тому замовила завчасно). По перше зі мною спілкувались по руски, хоча я розмовляла українською. По друге в 09.01 год дзв жіночка з таксі і каже " що таксі затримається на 10 хв". А в 09.10 передзв і каже " що він ще на 8 хв запізниться" Розмовляла з такою зверхністю, що я трішки не витримала і почала розставляти все над і. І якщо ви думаєте що таксі приїхало по її словам в 09.20 то нажаль ні. Тому що воно прибуло в 09.30 , а на той час я вже повинна була бути на місці. Таксі їхало до мене з 07.13-09.30 год. Сам таксист їхав швидко, але сказав що адреси як до мене приїхати не міг найти в карті, немовби мого дому не існує І ще що саме інтересне, як виявилось вони ще шукали машину бо за 2 год не могли найти, клоуни Обслуга просто дно. 883 НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ цією службою. Бо в самий важливий для вас час скажуть " таксі виїхало але неможемо найти до вас дороги ". , https:uaotzyv.commykolaiv883-ukrtaksi-167215

ТОП таксі по Миколаєву, по місту та міжміські

Замовити таксі в Миколаєві може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Миколаїв серед 33 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Миколаєва Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Миколаїв складає 12.1 гривні.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Миколаєві складає 9.2.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Миколаєві. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Миколаєві.