Україна
Беру такси
8.4 8
По місту Міжміські
Ціна посадки 45  грн
Такси Прок
7.2 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
7.1 16
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
6.5 23
По місту Міжміські
6.2 119
По місту Міжміські
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
4.7 10
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
Такси 3000
4.5 42
По місту
4.1 1
Міжміські
3.4 0
По місту Міжміські
Best Transfer
3.4 17
По місту
Аврора
2.7 5
По місту Міжміські
2.2 6
2.2 0
По місту Міжміські
1.9 271
По місту
1.5 0
Міжміські
Ваш Sedan
1.3 0
По місту Міжміські

Ціни на послуги в Дніпрі

 • таксі з доставкою в Дніпрівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Дніпрівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Дніпрівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Дніпрівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Дніпрівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Дніпрів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Дніпрі?

Для того, щоб викликати таксі в місті Дніпро достатньо вибрати відповідну пропозицію з 66 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Дніпрі, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Дніпрі?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Дніпрі середня вартість таксі за 1 км дорівнює 8,1 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Дніпрі?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Дніпрі за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Дніпрі?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

22 травня 2024 Аня про Ecotaxi 067 138 3838
Жахливо

Не приїхав

21 травня 2024 артем про Такси Express Междугороднее
Відмінно!

Добрый день. такси супер меня вез молодой человек на митсубиси ланцер 10 на западную Украину доехали очень бистро и комфортно.

14 травня 2024 Алена про Ontaxi - заказ такси онлайн
Жахливо

13 мая 2024 года вызвала такси 2000. Ехать было недалеко. Но ситуация была в том, что было плохое самочувствие, а к врачу записана по времени. Поэтому и вызвала такси, так как не уверена была, что дойду без приключений. Сначала вызов подтвердили, дали номер машины. Но потом пришла смс, что машин нет. Я так понимаю,что водитель не захотел ехать из-за небольшого расстояния. Машин нет, но при этом по дороге проехало мимо несколько машин этой фирмы. Никто не думает, что бывают ситуации, когда ты сам не в состоянии пройти, хоть и не большой путь. Это скрины смс. До Вас їде Renault Megane AX9937KB. Вартість 61 грн. Через 5 минут.На жаль, поряд з Вами немає вільних авто. Спробуйте пізніше.

06 травня 2024 Сергій Дніпро про Любимое Такси
Погано

Замовив о 15:10 на 18:10 з порожнім багажником. Назвали ціну 330 грн. 18:10 питаю: де? - Зараз зясуємо, зателефонуємо. Перший дзвінок автоматичний - до вас виїхала машина. Другий дзвінок автоматичний - в вашому районі немає вільних машин. Хвилин через 10, коли вирішив питання з альтернативним таксі, черговий дзвінок - на вас вже чекає сірий Mitsubishi, виходьте. Пішов його шукати - знайшов не у дворі, а на центральній вулиці. Відмінив альтернативне таксі. Допер речі. На пів багажника лежить по центру запаска, ледь все запхали. Водій всю дорогу лузгає гарбузові сємкі в салон) І на фініші - давайте швидше виходьте, бо поспішаю на наступне замовлення і давайте 400 грн., а не 330. На поїзд встигли, але прецедент не вичерпано.

ТОП таксі по Дніпру, по місту та міжміські

Замовити таксі в Дніпрі може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Дніпро серед 66 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Дніпра Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Дніпро складає 8.1 гривні.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Дніпрі складає 9.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Дніпрі. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Дніпрі.

Дешеве таксі у Дніпрі не буде мати всіх переваг елітних служб, але здатне доставити вас до пункту призначення. Пам'ятайте, що замовивши найдешевше таксі, служба не надає автомобілі високого класу.

Номери телефонів служб різних класів доступні у нашому каталозі. Розрахувати вартість і зробити замовлення можна за телефоном при спілкуванні з диспетчером або в мобільному додатку.