Україна
Беру такси
9.1 8
По місту Міжміські
Ціна посадки 45  грн
Такси Прок
7.5 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
7.4 16
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
7 10
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
5.9 23
По місту Міжміські
Такси 3000
4.7 42
По місту
4.5 4
Міжміські
4.3 1
Міжміські
Best Transfer
3.6 17
По місту
Аврора
2.9 5
По місту Міжміські
2.6 20
2.3 0
По місту Міжміські
2.3 0
По місту Міжміські
2.3 2
По місту Міжміські
Ваш Sedan
1.4 0
По місту Міжміські

Ціни на послуги в Запоріжжі

 • таксі з доставкою в Запоріжжівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Запоріжжівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Запоріжжівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Запоріжжівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Запоріжжівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Запоріжжів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Запоріжжі?

Для того, щоб викликати таксі в місті Запоріжжя достатньо вибрати відповідну пропозицію з 53 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Запоріжжі, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Запоріжжі?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Запоріжжі середня вартість таксі за 1 км дорівнює 6,7 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Запоріжжі?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Запоріжжі за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Запоріжжі?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

23 червня 2024 Александр про Ontaxi - заказ такси онлайн
Жахливо

Вчера вечером,был придет.И онтакси повысил тариф в двое.Как только горожанам становится сложно---то таксисты сразу наживаются.Как будто идёт эвакуация.Вам должно быть стыдно наживаться на людской беде.

07 червня 2024 Олена про Любимое такси
Жахливо

Не рекомендую !!! Замовляла таксі за день до поїздки, замовила на 5-45 ранку, попередив диспетчера, щоб водій не запізнився відвезти нас до міжнародного автобуса. Диспечер попросила перетелефонувати їм за пів години до відправки, я перезвонила вранці, мені сказали, що заявку прийняли, хоча дивно- вони ще ввечері прийняли заявку. Сказали чекати дзвінка від водія, ми вийшли на вулицю і чекали до 5-55, але нам ніхто не передзвонював.Коли я набрала диспетчера, то сказали що машина вже виїхала та назвала номер машини, але нікого не було. Я кожні 3-5 хвилин переназбирала диспетчера і та протягом 45 хвилин запевняла,щоб ми підождали ще пару хвилин, я і благала їх і злилася, бо в нас чех 5 хвилин відправляється автобус до Стамбула, але вона кидала слухавку. Коли нарешті о 6-30 !!!! приїхало таксі, з затримкою 45хв. ,а відправка нашого автобуса теж 0 6-30 (Дякуємо водіям автобуса, що дочекалися нас і пасажирам, що затримали їх!), то виявилося, що водію дали зовсім іншу адрессу куди нас потрібно відвезти. Але далі почався цирк, водій сказав, що за таку суму він не привезе, що назвала диспетчер. Потім він довго сперечався з диспетчером , був незадоволений і всю поїздку висловлювали нам своє незадоволення. Від поїздки залишився тільки негатив.

22 травня 2024 Аня про Ecotaxi 067 138 3838
Жахливо

Не приїхав

14 травня 2024 Алена про Ontaxi - заказ такси онлайн
Жахливо

13 мая 2024 года вызвала такси 2000. Ехать было недалеко. Но ситуация была в том, что было плохое самочувствие, а к врачу записана по времени. Поэтому и вызвала такси, так как не уверена была, что дойду без приключений. Сначала вызов подтвердили, дали номер машины. Но потом пришла смс, что машин нет. Я так понимаю,что водитель не захотел ехать из-за небольшого расстояния. Машин нет, но при этом по дороге проехало мимо несколько машин этой фирмы. Никто не думает, что бывают ситуации, когда ты сам не в состоянии пройти, хоть и не большой путь. Это скрины смс. До Вас їде Renault Megane AX9937KB. Вартість 61 грн. Через 5 минут.На жаль, поряд з Вами немає вільних авто. Спробуйте пізніше.

ТОП таксі по Запоріжжю, по місту та міжміські

Замовити таксі в Запоріжжі може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Запоріжжя серед 53 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Запоріжжя Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Запоріжжя складає 6.7 гривні.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Запоріжжі складає 8.8.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Запоріжжі. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Запоріжжі.