Україна
Авангард таксі
9.3 178
По місту Міжміські
Ціна посадки 50  грн
Беру такси
9 8
По місту Міжміські
Ціна посадки 45  грн
Такси Прок
7.8 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
Такси 2444_
7.7 16
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
Ag Transfer
7.4 5
Міжміські
Ціна посадки 10  грн
Такси 3000
4.9 42
По місту
Best Transfer
3.8 17
По місту

Ціни на послуги в Вінниці

 • таксі з доставкою в Вінницівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Вінницівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Вінницівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Вінницівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Вінницівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Вінниців 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Вінниці?

Для того, щоб викликати таксі в місті Вінниця достатньо вибрати відповідну пропозицію з 26 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Вінниці, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Вінниці?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Вінниці середня вартість таксі за 1 км дорівнює 9,3 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Вінниці?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Вінниці за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Вінниці?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

22 травня 2024 Аня про Ecotaxi 067 138 3838
Жахливо

Не приїхав

21 травня 2024 артем про Такси Express Междугороднее
Відмінно!

Добрый день. такси супер меня вез молодой человек на митсубиси ланцер 10 на западную Украину доехали очень бистро и комфортно.

14 травня 2024 Алена про Ontaxi - заказ такси онлайн
Жахливо

13 мая 2024 года вызвала такси 2000. Ехать было недалеко. Но ситуация была в том, что было плохое самочувствие, а к врачу записана по времени. Поэтому и вызвала такси, так как не уверена была, что дойду без приключений. Сначала вызов подтвердили, дали номер машины. Но потом пришла смс, что машин нет. Я так понимаю,что водитель не захотел ехать из-за небольшого расстояния. Машин нет, но при этом по дороге проехало мимо несколько машин этой фирмы. Никто не думает, что бывают ситуации, когда ты сам не в состоянии пройти, хоть и не большой путь. Это скрины смс. До Вас їде Renault Megane AX9937KB. Вартість 61 грн. Через 5 минут.На жаль, поряд з Вами немає вільних авто. Спробуйте пізніше.

09 березня 2024 Евгений про Ontaxi - заказ такси онлайн
Нормально

Ситуация: 5 марта заказал в Харькове такси Ontaxi 2000 марштут ( от проспект Наукт 471 до ЖД вокзал Харьков -Пасажирський). Такси заказывал в 6-15, чтобы подали такси в 6-45. Поездка на 1 человека без багажа - стоимость поездки - эконом 95 грн) Вышел в 6-40 к месту подачи, заявленного автомобиля ( Megane ІІІ ах4887оа) нет было на месте. Звоню оператору ( +380 63 959 20 00) с вопросом где автомобиль, на что оператор ответил что автомобиль на заправке скоро будет. Звоню через 5 минут снова оператору, ответ оператора автомобиль подьезжает. Автомобиля нет Звоню третий раз оператору, на что оператор отвечает что автомобиль приехал но не увидел клиента ( меня) и уехал. При этом я стою на месте подачи автомобиля, которое оборудовано камерами наблюдения. На мой вопрос, что делать, так как до отхода поезда осталось мало времени мне был предложен другой автомобиль Kia Rio АХ6651ЕТ но уже за 145 грн. Автомобиль размером меньше, чем ранее предложенный автомобиль. При этом автомобиль приехал на это место подачи через 3 минуты. Я вынужден был ехать на этом автомобиле не за 95 грн за поездку, а за 145 грн. Так, как опаздывал уже на поезд по вине службы Ontaxi такси 2000. 5 марта я обратился в службу технической поддержки Ontaxi такси 2000. На что мне было предложено подождать решения по моей жалобе в течении 3 суток. На 9 марта ответа от компании такси 2000 нет. Примечание: такси заказывал для поездки инвалид 1-группы. Вывод: 1. Компнания Ontaxi такси 2000 не добросвестно выполняет предолагаемые услуги. 2. Мною будет направлено обращение в Держпродслужбу по захисту прав споживачив 3. Не рекомендую пользоваться услугами компании Ontaxi такси 2000

ТОП таксі по Вінниці, по місту та міжміські

Замовити таксі в Вінниці може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Вінниця серед 26 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Вінниці Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Вінниця складає 9.3 гривні.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Вінниці складає 9.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Вінниці. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Вінниці.