Використовуючи власний автомобіль для отримання доходу, не забувайте про сплату податку. Це дуже просто і дешево.
Читайте нашу статтю про ідеї заробітку на власному автомобілі . Цього разу дуже коротко викладу, як працювати, отримувати дохід і не порушувати закону.
Сподіваюся, що ви розумієте – за будь-якого заробітку, потрібно сплачувати податки. Якщо вас оформлять як найманого працівника, наприклад у службі таксі, то податки за вас платитиме ця служба.
Інакше про сплату податку треба турбуватися самому. Якщо ви отримуватимете регулярний дохід і хочете легально працювати, потрібно зареєструватися як фізична особа - підприємець. Це не так складно, як здається. І зробити це можна абсолютно безкоштовно. Можливо, заплатити доведеться лише за необхідні бланки.
Коли у своїй податковій інспекції вибиратимете систему оподаткування, то раджу зупинитися на єдиному податку. Єдиний податок – це не така вже велика втрата для вас – від 600 грн на квартал. Ще потрібно буде сплачувати єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду. Це приблизно 1500 грн. на квартал. Разом – трохи більше ніж 2000 грн на квартал. Думаю, це невелика плата, щоб до вас не було претензій з боку контролюючих органів.
Якщо ж дохід буде час від часу, то реєстрація не потрібна. У цьому випадку після закінчення року здасте декларацію до податкової інспекції та сплатіть податок у розмірі 15% від отриманого доходу.
Нагадую також, що в Україні ліцензуванню підлягають послуги з перевезення пасажирів автомобілями!
Як бачите, легалізація бізнесу – це не така вже складна справа. Успіхів вам у ваших починаннях!