Україна
Беру такси
9.4 8
По місту Міжміські
Ціна посадки 45  грн
Merci
8.2 131
По місту
Такси Прок
7.8 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
Ag Transfer
7.4 5
Міжміські
Ціна посадки 10  грн
6.9 20
По місту Міжміські
Такси 3000
4.8 42
По місту
4.8 5
По місту Міжміські
4.1 11
По місту Міжміські
Best Transfer
3.8 17
По місту
3.8 0
По місту Міжміські
2.4 2
По місту Міжміські
2.1 13
1.7 0
Міжміські

Ціни на послуги в Харкові

 • таксі з доставкою в Харковівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Харковівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Харковівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Харковівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Харковівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Харковів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Харкові?

Для того, щоб викликати таксі в місті Харків достатньо вибрати відповідну пропозицію з 57 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Харкові, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Харкові?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Харкові середня вартість таксі за 1 км дорівнює 5 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Харкові?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Харкові за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Харкові?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

22 липня 2024 Алла Миколаївна про Такси 838
Жахливо

Оператор прийняла виклик, назвала вартість поїздки. Після цього мені 3 рази протягом 30 хвилин передзванювали з записом автовідповідача і пропозицією підвищити вартість, або чекати довше. Чекала-чекала, і не дочекалась. ( Знову подзвонили з автовідповідача і самостійно скасували мій заказ. Це тепер вони так працюють? Так це ж рекет а не служба таксі. Дуже неприємно. Мені потрібно було до ветклініки з хворим котом. І так хвилювалась, а тут мене підло кинули. Більше не буду звертатись. І нікому не раджу.

20 липня 2024 Ольга про Такси 838
Нормально

Самое плохое такси . После 20- 00 дозвониться невозможно . Ждала 20 минут для связи с оператором но так никто и не ответил.

18 липня 2024 Екатерина про Любимое такси 20-02 перезвоним
Нормально

Отвратитительное обслуживание оператора, не уточнено время, не уточнена оплата!! Водитель взял на 20 грн больше!! Оператор на вопросы не отвечает, бросает трубку!! Вообщем не рекомендую это такси !!

15 липня 2024 Максим про Ontaxi - заказ такси онлайн
Нормально

Очко) Оплату по терминалу проводят, водитель отменяет заказ, потом в тех поддержке рассказывают что не было подтверждения от банка и средства вернутся, уже трое суток возвращаются, на 300 грн то пох, а вот сервис очко и тех поддержка тоже)

ТОП таксі по Харкову, по місту та міжміські

Замовити таксі в Харкові може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Харків серед 57 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Харкова Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Харків складає 5 гривень.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Харкові складає 9.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Харкові. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Харкові.

У місті з великою кількістю університетів підвищений попит студентів на дешеве таксі. Номери найдешевшого таксі у Харкові доступні у нашому каталозі.

Звернувшись до оператора або скориставшись мобільним додатком ви можете розрахувати вартість дешевого таксі та за бажання підняти клас автомобіля та вартість поїздки, щоб прискорити подачу автомобіля. Номери телефонів у каталозі постійно актуалізуються. Номери та найбюджетніша пропозиція вказані на сторінці каталогу.