Україна
Беру такси
8.4 8
По місту Міжміські
Ціна посадки 45  грн
Merci
7.6 131
По місту
Такси Прок
7.2 46
Міжміські
Ціна посадки 100  грн
5.2 5
По місту Міжміські
Ag Transfer
4.8 5
Міжміські
Ціна посадки 10  грн
Такси 3000
4.5 42
По місту
4.2 20
По місту Міжміські
3.7 11
По місту Міжміські
Best Transfer
3.4 17
По місту
3.4 0
По місту Міжміські
2.2 2
По місту Міжміські
1.9 13
1.5 0
Міжміські

Ціни на послуги в Харкові

 • таксі з доставкою в Харковівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Харковівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Харковівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Харковівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Харковівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Харковів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Харкові?

Для того, щоб викликати таксі в місті Харків достатньо вибрати відповідну пропозицію з 57 варіантів та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Харкові, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Харкові?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Харкові середня вартість таксі за 1 км дорівнює 4,6 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 0,1 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Харкові?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Харкові за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Харкові?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

22 травня 2024 Аня про Ecotaxi 067 138 3838
Жахливо

Не приїхав

14 травня 2024 Алена про Ontaxi - заказ такси онлайн
Жахливо

13 мая 2024 года вызвала такси 2000. Ехать было недалеко. Но ситуация была в том, что было плохое самочувствие, а к врачу записана по времени. Поэтому и вызвала такси, так как не уверена была, что дойду без приключений. Сначала вызов подтвердили, дали номер машины. Но потом пришла смс, что машин нет. Я так понимаю,что водитель не захотел ехать из-за небольшого расстояния. Машин нет, но при этом по дороге проехало мимо несколько машин этой фирмы. Никто не думает, что бывают ситуации, когда ты сам не в состоянии пройти, хоть и не большой путь. Это скрины смс. До Вас їде Renault Megane AX9937KB. Вартість 61 грн. Через 5 минут.На жаль, поряд з Вами немає вільних авто. Спробуйте пізніше.

09 травня 2024 Дар'я про Любимое такси 20-02 перезвоним
Жахливо

Ніколи раніше не писала відгуки,але цього разу не можу стриматись.О 17:00 годині подзвонила до служби ,щоб зазделегідь дізнатись до котрої години можна замовити таксі,оператор запропонував одразу оформити замовлення і я погодилась. Машина мала приїхати о 22:30,але о 22:35 мені зателефонували і сказали,що у вашому районі машин немає. У зв'язку з чим я не встигла на поїзд. Нікому не раджу цю службу таксі,на них не можна розрахувати.Більше ніколи не звернусь.

03 травня 2024 Андрій про Такси 838
Жахливо

Дуже непорядна компанія. Часто кидають с замовленнями. Часто навмисно тримають в очікуванні, намагаючись змусити вас збільшити вартість поїздки. Але найгірше - вони несподівано під час поїздки змінюють спосіб оплати, не попереджуючи вас про це. Наприклад, у вас активована оплата банківською карткою, а також є кешбек за замовлення цією карткою (838 так залучає клієнтів, рекламуючи кешбек за поїздки, але як побачите далі - це омана). І раптом, без попередження, під час приймання замовлення спосіб оплати змінюється з безготівкового на готівковий. Ви матимете неприємну розмову з водієм, бо виглядатимете як шахрай, відсутність знижки за поїздку, а також проблеми з розміною купюр, бо не готувалися до розрахунку готівкою. І ще - хамство співробітників кол-центру. Раджу ніколи не мати справу з ними.

ТОП таксі по Харкову, по місту та міжміські

Замовити таксі в Харкові може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Харків серед 57 варіантів компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Харкова Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Харків складає 4.6 гривні.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Харкові складає 8.4.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Харкові. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Харкові.

У місті з великою кількістю університетів підвищений попит студентів на дешеве таксі. Номери найдешевшого таксі у Харкові доступні у нашому каталозі.

Звернувшись до оператора або скориставшись мобільним додатком ви можете розрахувати вартість дешевого таксі та за бажання підняти клас автомобіля та вартість поїздки, щоб прискорити подачу автомобіля. Номери телефонів у каталозі постійно актуалізуються. Номери та найбюджетніша пропозиція вказані на сторінці каталогу.