Україна
5.2 5
По місту Міжміські
5.2 3
По місту Міжміські
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
Taxi 916
4.7 10
По місту Міжміські
Ціна посадки 40  грн
TaxiNew
4.1 0
По місту Міжміські
Ціна посадки 25  грн
TAXI LONG
TAXI LONG
TAXI LONG
3.6 0
По місту Міжміські
UniversalAuto
1.7 0
Міжміські
Е. М
Е. М
Е. М
Е. М
Е. М
1.5 0
Міжміські

Ціни на послуги в Житомирській області

 • таксі з доставкою в Житомирській областівід 6 грн за км
 • таксі мінівен в Житомирській областівід 6 грн за км
 • таксі міжміське в Житомирській областівід 9 грн за км
 • таксі в аеропорт в Житомирській областівід 250 грн
 • таксі бізнес класс в Житомирській областівід 70 грн
 • таксі тверезий водій в Житомирській областів 3 рази дорожче лічильника

Питання-відповідь

Як замовити таксі в Житомирській області?

Для того, щоб викликати таксі в місті Житомирська область достатньо вибрати відповідну пропозицію з 21 варіанту та натиснути на кнопку "Викликати". Вам буде запропоновано один або кілька телефонних номерів служби таксі в місті Житомирській області, по кліку на які, телефон перевізника автоматично відкриється у вашій програмі для здійснення дзвінків.

Яка ціна таксі в Житомирській області?

Згідно з дослідженнями наших експертів, в Житомирській області середня вартість таксі за 1 км дорівнює 0 гривень. Мінімальна ціна за 1 км – 400 гривень.

Як вибрати найкраще таксі в Житомирській області?

Для найбільш оптимального вибору перевізника, необхідно враховувати такі параметри:

 • ціна таксі в Житомирській області за посадку та кожен кілометр;
 • кількість та якість відгуків про компанію;
 • загальний рейтинг компанії перевізника на сайті;
 • детальність опису та кількість опцій, що надаються при посадці.

Які опції посадки можна вибрати під час замовлення таксі в місті Житомирській області?

Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на наступні опції посадки:


Також, рекомендуємо уточнювати у диспетчера таксі доступність необхідної опції посадки.

Останні відгуки про таксі

02 червня 2023 Каріна про Радіо Таксі
Жахливо

Диспетчер відмовина в таксі, і скинула трубку, жахливо

11 вересня 2022 Алиса про Оптимальное такси 096 239 1111
Жахливо

Залишаю скаргу з приводу сьогоднішньої поїздки . Оператор приємна до неї притензії немає . А от до водія вибачте мене за слова , але я після цього просто міняю службу таксі . Завжди вами була задоволена але вибачте після сьогоднішнього " до побачення" . По-перше сам зателефонував. Я скинула слухавку . Потім служба мені зателефонувала і сказала , що їм телефонував водій і питав чи потрібно авто за цією адресою. З'єднали мене з водієм сказав , що приїде через 4 хвилини. По-друге запізнився на 5 хвилин. Він часу який він сам сказав. По-третє, слухав музику на високій гучності. Колонка чи динаміки були біля сидінь чи під ними. Коли я зайшла музика була одразу гучною . Я ледве не оглохла . По-четверте, летів мало не зі швидкістю світла. При кожному зеленому світлі світлофора газував як навіжений. У мене трохи серце не стало коли ми зупинилися. Добре що я не сердечник. А то довелося б швидку викликати. По-п'яте спілкувався по телефону коли клієнт (я) на передньому сидінні. При цьому спілкувався теж голосно. Сюди з інтонації. І сам набирав номер телефону, сюдячи з інтонації своїх друзів. По-шосте не знайшов здачі. Зупинився він далі просив здачі в інших людей (поїздка була 91 грн, я дала 100 грн). Вже хотів поїхати зі мною в магазин, там шукати здачу, але я просто люб'язно попросила зупинити біля хвіртки. (бо сил моїх більше не вистачало). Вибачте, а якби я поспішала на поїзд? на побачення ? або в мене хтось помер? здачу він бачите чи забув на заправці. І реально показує що там порожньо. я йому відразу сказала що у мене здача 10 грн. , ну 9 грн . він сказав що знайде. Біля пункту приїзду в нього виявляється все порожньо. Що за водій у вас працює? Цікавився яку музику люблю , слухав все на великій гучності . Я вже хотіла вийти на пів дороги чи одразу зателефонувати в міліцію. Ось дані таксі :Volkswagen T4, Sinii, AM4515VE 0673580677 було сказано в повідомленні. Хоча дзвінок надходив з іншого номеру . Номер я не зберігся. Заказ таксі був зроблений о 15:12 , повинен був приїхати о 15:22 , приїхав о 15:27 .Розберіться з цим водієм . А поки від вашого таксі після цієї поїздки я відмовляюся .

06 березня 2022 Саша про Таксі Василь Васильович
Нормально

Сколько будет стоить от Миролюбовки до Попельни?

27 лютого 2022 Слава про Таксі Василь Васильович
Нормально

Можна заказать машину с попельни до виницы и сколько будет стоять

ТОП таксі по Житомирській області, по місту та міжміські

Замовити таксі в Житомирській області може кожен мешканець України за кілька простих кроків. всього, необхідно ознайомитися з доступною вибіркою таксі Житомирська область серед 21 варіанти компаній, далі оцінити плюси та мінуси кожної пропозиції перевізника Житомирської області Рекомендуємо передусім оцінювати наступні параметри:

 • Вартість за посадку та кожен кілометр поїздки. Згідно з дослідженнями наших експертів, середня ціна на таксі Житомирська область складає 0 гривень.
 • Кількість та якість відгуків. Сукупний рейтинг послуги таксі в Житомирській області складає 8.
 • Наявність додаткових опцій посадки та перевезення.
 • Доступні методи замовлення авто в Житомирській області. Рекомендуємо звернути увагу на наявність номерів телефону від різних операторів, мобільного додатка, опції виклику таксі через інтернет-сайт, популярні месенджери та електронну пошту.
 • Середній час очікування на подачу автомобіля. Цей параметр рекомендуємо уточнювати індивідуально у оператора підтримки кожного окремого таксі в Житомирській області.